01.10.2015. 19:35
Basketbola klubs "RSU/Merks" ceturtdien, 1. oktobrī, Baltijas Sieviešu līgas spēlē zaudēja Kazahstānas čempionēm "Astana Tigers" ar rezultātu 47:68 un piedzīvoja otro neveiksmi divās spēlēs.

Aivara Vīnberga komandai izdevās samazināt pieļauto kļūdu attiecību (15-20) un pieklājīgi cīnīties par atlēkušajām bumbām (39-44), taču otro dienu pēc kārtas pievīla metienu realizācija. Cīņas gaitā izdevās trāpīt tikai 13 no 45 divpunktu metieniem, kamēr sāncenšu metējas bija krietni precīzākas.

RSU aktīvākās spēlētājas Arta Frīdenberga un Madara Gulbe trāpīja tikai katru sesto metienu no spēles (divatā 5/30). Par izņēmumiem parūpējās centra spēlētāja Paula Tomsone un aizsardze Santa Dreimane, kuras iemeta 60 vai vairāk procentu metienu, taču pārējo precizitāte palika pieticīga.

Neraugoties uz to, pirmo puslaiku izdevās nospēlēt daudz labāk nekā trešdien. Pēc 20 nospēlētām minūtēm komandas šķīra tikai septiņi (25:32), nevis 26 punkti un viss joprojām bija iespējams. Lūzums brīdis pienāca trešajā ceturtdaļā. Tās laikā “RSU/Merks” spēlētājas guva tikai piecus punktus, praktiski atvadoties no cerībām uzvarēt – 30:49.

RSU/Merks – Astana Tigers 47:68 (10:15, 15:17, 5:17, 17:19)RSU: Frīdenberga 14 (6ab, 3rp), Dreimane 10, Buša 6 (5pp), Tomsone 6, Bīriņa 4, Markāne 3, Langina 2 (5rp), Gulbe 2 (5ab), Bušmane (5ab), Ozoliņa.Astana: Zaricka 25 (7ab), Teilāne 9 (5ab), Ivanova 9 (6ab), Husnitdinova 8 (7ab, 5rp), Dubrovina 4, Kurasova 4, Koroļova 3 (7ab), Ovečkina 2, Bahmeta 2, Beguna 2; Moldahmetova, Maštakova.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301