06.04.2013. 19:11

Šodien Vidzemes olimpiskajā centrā, Valmierā, sērijas trešo spēli aizvadīja abas Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas finālistes – Rīgas RSU un Kocēnu "Rubene". Rezultatīvā cīņā panākumu ar 9:6 izcīnīja rīdzinieces, jau otro reizi izvirzoties vadībā sērijā līdz četrām uzvarām – 2:1.

Tikai finālsērijas trešajā mačā patreizējai čempionei RSU izdevās ne uz brīdi nenokļūt zaudētājas lomā. Jau 7.minūtes laikā rīdzinieces guva divus vārtus pēc kārtas – 2:0. 10.minūtē rezultāts kļuva 3:1, bet 17.minūtē pēc kocēnietes Madaras Adamanes precīza metiena uz tablo bija līdzsvars – 3:3. Tomēr lauzt spēles gaitu "Rubene" nespēja – pirmo periodu ar 5:4 uzvarēja RSU. Abas pārējās trešdaļas vairs nebija tik rezultatīvas – pēc otrā perioda Rīgas komanda atradās vadībā ar 8:4, pēdējā perioda sākumā panāca pat 9:4, bet visā spēlē uzvarēja ar 9:6.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta RSU kapteine Gunita Kārkliņa, kurai 3 (2+1) punkti. Jau atkal trīs vārtus iemeta rīdzinieču labākā bombardiere Luīze Biļinska, bet viņas komandas biedrenēm Līgai Garklāvai un Signei Osei pa divām rezultatīvām piespēlēm. Labākās gods "Rubenes" sastāvā tika Baibai Jurušai, kurai 2 (1+1) punkti, pa diviem punktiem arī Lībai Daijai Mikovai, Edītei Bankavai un Lienei Adamanei. Jāpiebilst, ka divas reizes bumbiņa "Rubenes" vārtos paviesojās pēc rikošeta no pašu spēlētājas nūjas.

Izmantotie resursi:floorball.lvBrocēnu sporta centrs, SIA Brocēnu sporta centrs, SIA Ezera 1, Brocēni, Brocēnu n., LV-3851
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties