26.03.2014. 00:46

Pusfināla sērijas izšķirošajā, piektajā mačā RSU viesos ar 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) zaudēja «Ķekavas» komandai, bet sērijā līdz trim uzvarām piekāpās ar 2-3.

Spēles septītajā minūtē RSU komandu vadībā izvirzīja Ieva Priede, bet turpinājumā mājinieces guva trīs vārtus pēc kārtas. Pirmajā trešdaļā 2:1 «Ķekavas» labā panāca Ieva Jurkāne un Paula Brunovska, bet otrajā trešdaļā trešos vārtus guva Līga Akmeņkalne. Piecas minūtes pirms cīņas beigām 2:3 ar gūtiem vārtiem vairākumā panāca Santa Torstere, tomēr atlikušajā laikā RSU rezultātu izlīdzināt nespēja. Turklāt pēdējās sekundēs ar metienu tukšos vārtos mača gala rezultātu panāca Gundega Vancāne.

Pirms tam šajā sērijā «Ķekava» pa reizei bija ieguvusi vienas uzvaras pārsvaru, tomēr RSU allaž atspēlējās.

Finālā «Ķekava» tiksies ar Kocēnu komandu «Rubene», kas pusfinālā ar 3-0 pārliecinoši apspēlēja Ķekavas «Bulldogs» vienību, Latvijas čempionāta finālu sasniedzot jau desmito reizi pēc kārtas.

Čempionāta regulārās sezonas noslēguma kopvērtējumā ar 54 punktiem 20 spēlēs pārliecinoši triumfēja «Rubene», kurai ar 34 punktiem sekoja «Ķekava», bet RSU un Ķekavas «Bulldogs» florbolistes izcīnīja attiecīgi 27 un 24 punktus. Savukārt sacensību pastarītes «Ādaži» tika pie astoņiem punktiem un izslēgšanas cīņās neiekļuva.

Pēc pusfināla sērijām par trešo vietu būs tikai viena spēle, bet čempionu kausu iegūs tā vienība, kura finālsērijā tiks pie četriem panākumiem.

Pērnajā sezonā sievietēm RSU vienība triumfēja trešo gadu pēc kārtas.