02.05.2015. 22:44
Latvijas basketbolistes tuvojas klubu sezonas noslēgumam. Dita Rozenberga sestdien, 2. maijā, kļuva par labāko spēlētāju Sardīnijas kluba “Selargius” uzvarā. Uzbrucēja 25 spēlēs izprovocējusi 241 piezīmi.

San Salvatores klubs “Selargius” (7-4, #2) mazrezultatīvā spēlē savā laukumā uzvarēja “Defensor Viterbo” vienību (5-6, #5) ar rezultātu 54:43 (17:9, 17:9, 10:11, 10:14). Mājinieces bija pārākas cīņā par atlēkušajām bumbām (42-29) un iemeta divreiz vairāk divpunktu metienu (20/42 pret 10/31).

Dita Rozenberga 39 minūtēs sameta 15 punktus (2p 6/12, 1p 3/5), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, piecas reizes kļūdījās, pārķēra septiņas bumbas, saņēma trīs personiskās piezīmes, izprovocēja septiņus pārkāpumus un nopelnīja lietderības koeficientu 24.

Uzbrucēja 25 spēlēs vidēji 36,4 minūtēs guvusi 17,0 punktus, izcīnījusi 8,4 atlēkušās bumbas, izdarījusi 2,3 rezultatīvas piespēles, pārķērusi 3,1 bumbu, izprovocējusi 9,6 piezīmes un nopelnījusi lietderības koeficientu 22,2, visos minētajos rādītājos būdama labākā komandā.

Regulārajā sezonā (14 spēles) Rozenberga ieņēma sesto vietu līgā gūtajos punktos (vidēji 15,71 punkts spēlē), astoto vietu izcīnītajās bumbās aizsardzībā (6,8 bumbas), deviņpadsmito vietu rezultatīvajās piespēlēs (2,14 piespēles) un pirmo vietu izprovocētajās piezīmēs (9,14 piezīmes).

Vienu kārtu pirms sezonas beigām “Selargius” ir nodrošinājusi vismaz trešo vietu G grupā.

Izmantotie resursi:Google