10.02.2014. 23:57
Bijušais britu boksera Amira Kāna (28-3, 19KO) treneris Fredijs Roučs uzskata, ka viņa bijušais audzēknis var radīt problēmas amerikānim Floidam Meivezeram (45-0, 26KO), taču uzvarēt tas nepalīdzēs.

"Publiski pateicu, ka Kānam ir labs stils cīņai pret Meivezeru, taču nekad neesmu teicis, ka viņš var uzvarēt Floidu," sacīja Roučs. "Nedomāju, ka viņš var uzvarēt Meivezeru, taču problēmas sagādāt var gan. Viņš ir ļoti atlētisks un ātrs. Problēma ir tajā, ka viņš diezgan bieži paliek distancē un pēc tam dārgi samaksā, jo viņam nav izturīgs zods. Bet Meivezers, ja gribēs, tad labi trāpīs..."

"Nedomāju, ka Kāna – Meivezera cīņas translācijai būs labi pārdošanas apjomi, jo Kānam nav tik lielas auditorijas. Viņš pārāk bieži ir ticis nokautēts, bet Floids vēl ne reizi nav zaudējis. Bet Kānam pat Lielbritānijā auditorija ir ļoti maza," norādīja Roučs.

Jāatgādina, ka joprojām nav zināms Floida Meivezera pretinieks 3.maijā paredzētajā cīņā, kas ieplānota Lasvegasas "MGM Grand" viesnīcas arēnā. Nesen Meivezers savā mājaslapā veica fanu aptauju, kurā starp diviem pretendentiem – Amiru Kānu un Markosu Maidanu – par piemērotāko pretinieku Meivezeram tika atzīts Kāns.

Izmantotie resursi:Boxing NewsAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties