23.11.2013. 18:12
Tagadējais "Mercedes" komandas vadītājs Ross Brauns jau nākošgad varētu atgriezties "Ferrari" vienībā, liecina jaunākā informācija.

Brauns jau bija "Ferrari" komandas tehniskais direktors Mihaela Šūmahera valdīšanas ērā. Šonedēļ Brazīlijā, kur norisinās šīs F1 sezonas pēdējais posms, Brauns bija ieradies uz pusdienām ar tagadējo "Ferrari" vadītāju Stefano Domenikali, kur, iespējams, apsprieduši iespējamo sadarbību.

Tiek ziņots, ka nākamajā gadā "Mercedes" komandu vadīs Pedijs Lavs, savukārt Brauns varētu stāties Domenikali vietā. Itālis ir gatavs aiziet no šī amata, ja komandai tas nāktu par labu.

"Protams," viņš apstiprina britu televīzijas kanālam "Sky". "Ja tas būtu labākais risinājums, esmu to gatavs darīt kaut rīt, pavisam noteikti. Ir arī augstāk stāvoši cilvēki par mani, kas pieņem lēmumus. Galu galā, svarīgākais ir tas, lai "Ferrari" atkal kļūst par komandu, kam citas vēlas līdzināties."

Domenikali gan atsakās komentēt iespējamo Brauna pāriešanu uz "Ferrari", jo nevēlas izraisīt baumu uzplūdus pasaules presē.

Par iespējamo Domenikali nomaiņu tiek runāts jau ilgāku laiku, jo kopš viņa stāšanās amatā 2008. gadā "Ferrari" nav izdevies izcīnīt nevienu titulu. Pēdējo reizi "Ferrari" triumfēja 2007. gadā, kad vēl Žana Toda pakļautībā tika izcīnīts Konstruktoru kauss, bet pilotu ieskaitē uzvarēja Kimi Raikonens.

Izmantotie resursi:Motorsport.com | Racing News, Race Results -...Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties