05.08.2015. 16:43
Savu organizācijas WSOF pusvidējā svara čempiona titulu un darbu bijušā kikboksera Reja Sefo vadītajā organizācijā zaudējis brazīliešu atlēts Rosimars Palharess (18-6-0), kurš pagājušajā nedēļas nogalē uzveica bijušo Strikeforce čempionu Džeiku Šīldsu (31-8-1).

Skandalozais brazīliešu cīkstonis Rosimars Palharess par WSOF pusvidējā svara čempionu tika kronēts pērnā gada martā, no troņa nogāžot amerikāni Stīvu Karlu (21-3-0).

Pagājušajā nedēļas nogalē Palharess savā otrajā titula aizstāvības mačā ar rokas laušanas paņēmienu uzveica amerikāni Džeiku Šīldsu.

Pēc šī mača amerikānis sūdzējās, ka brazīlis cīņas laikā viņam speciāli bakstījis ar pirkstiem acīs, kā arī ar Rosimara darbību cīņu būrī nebija apmierināts Stīvs Mazagatti. Pēc soģa pavēles atlaist pretinieku, Palharess turpināja tam lauzt roku, kas varēja radīt nopietnu savainojumu.

Pēc cīņas videoieraksta noskatīšanās organizācijas WSOF vadība pārliecinājās, ka Rosimara Palharesa rīcība cīņu būrī bija nesportiska un lēma brazīlietim atņemt viņa WSOF pusvidējā svara čempiona titulu un lauzt ar sportistu līguma saistības.

Jāpiebilst, ka līdzīgas nesportiskas uzvedības dēļ 2013. gada oktobrī Palharess zaudēja darbu pasaules šā brīža ietekmīgākajā MMA organizācijā UFC.

Izamntotie resursi:MMAjunkie | UFC and MMA news, rumors, live...CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties