22.07.2016. 14:51
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas kopvērtējuma līderis vācu pilots Niko Rosbergs noslēdzis jaunu līgumu ar «Mercedes» uz diviem gadiem, piektdien paziņoja komanda.

Pašlaik 31 gadu vecais Rosbergs kopš 2010.gada pārstāv «Mercedes», kuras sastāvā viņš uzvarējis 19 sacīkstes un iepriekšējās divās sezonās kopvērtējumā ieguva otro vietu, piekāpjoties savam komandas biedram britam Lūisam Hamiltonam.

Līdz ar to Rosbergs un Hamiltons arī nākamās divas sezonas būs komandas biedri, taču viņu savstarpējās attiecības ir saspīlētas un abiem vairākkārt trasē bijušas sadursmes.

Šajā nedēļas nogalē notiks Ungārijas «Grand Prix» izcīņa, kas būs sezonas 11.posms.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 168 punktiem joprojām ir Rosbergs, tomēr Hamiltons viņam zaudē tikai punktu. Trešo vietu ar 106 punktiem ieņem soms Kimi Reikenens no «Ferrari».

Konstruktora kausa līderpozīcijā ar 338 punktiem ir «Mercedes» komanda, tai ar 204 punktiem seko «Ferrari», bet «Red Bull» piloti savākuši 195 punktus.

Šosezon F-1 piloti sacentīsies 21 posmā, sezonai noslēdzoties 27.novembrī Abū Dabī.Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties