22.07.2016. 10:31
Niko Rosbergs parakstījis jaunu līgumu ar "Mercedes" un būs trīskārtējā pasaules čempiona Lūisa Hamiltona komandas biedrs vēl divas sezonas.

Vācu pilots Niko Rosbergs "Mercedes" komandai pievienojās 2009. gada izskaņā un pēdējās divās sezonās viņš ir kļuvis par pasaules vicečempionu, zaudējot tikai komandas biedram Hamiltonam. 31 gadu vecā Rosberga jaunais līgums nozīmē, ka abi piloti būs komandas biedri līdz pat 2018. gada sezonas beigām.

Pirms šajā nedēļas nogalē gaidāmā Ungārijas "Grand Prix" vācietis pasaules čempionāta kopvērtējumā par punktu apsteidz Hamiltonu. Abi piloti ir uzvarējuši deviņās no desmit sacensībām šajā sezonā, taču savstarpējās attiecības ne tuvu nav ideālas un abiem bijušas vairākas sadursmes trases līkločos.

Tādējādi visas trīs vadošās F1 komandas ir nokomplektējušas sastāvus 2017. gada sezonai. "Red Bull" komandu turpinās pārstāvēt Daniels Rikjardo un Makss Verstapens, bet "Ferrari" rindās turpinās braukt Kimi Reikenens un Sebastjans Fetels. Vienīgais aktīvais pasaules čempions bez komandas nākamajam gadam ir Džensons Batons, kura līgums ar "McLaren" beidzas pēc šīs sezonas.

"McLaren" varētu dot iespēju beļģu rezerves pilotam Stofelam Vandornam, kurš kļūtu par jauno Fernando Alonso komandas biedru, bet par Batonu interesi izrādījusi "Williams" komanda, kas, visticamāk, pārtrauks sadarbību ar veterānu Felipi Masu un paturēs somu Valteri Botasu. "McLaren" boss Rons Deniss pirms pāris nedēļām izteicās, ka lēmums netiks pieņemts agrāk par septembri.

Izmantotie resursi:BBC Sportget_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties