16.12.2017. 20:55

Gan “Real”, gan “Gremio” dalību Pasaules klubu kausā uzsāka no pusfināla kārtas, kur abas izcīnīja minimālas uzvaras. Dienvidamerikas čempione “Gremio” papildlaikā pieveica Meksikas “Pachuca”, bet “Real” atspēlējās un pieveica turnīra mājnieci, AAE komandu “Al-Jazira” ar 2:1.

Pirmajā puslaikā “Real” dominēja, taču tāpat kā mačā pret “Al-Jazira” arī šoreiz bumba spītīgi negāja vārtos. Lieliskas iespējas neizmantoja Karīms Benzemā, tāpat no parocīgām situācijām garām sita Krištianu Ronaldu un Isko, vēl vienreiz pēdējā brīdī sitienu bloķēt paspēja “Gremio” aizsargs. “Gremio” savukārt uzbrukumā tika reti un īpašas briesmas Keilora Navasa vārtiem neradīja, pirmo puslaiku pabeidzot ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā Ronaldu tika pie iespējas izpildīt tiešo brīvsitienu, un šoreiz ļoti neveiksmīgi nostājās “Gremio” spēlētāju sieniņa, kurai bumba izlidoja cauri tieši pa vidu. Ronaldu sitiens izrādījās ļoti precīzs, un bumba tieši gar vārtu stabu ielidoja vārtos. Drīz pēc tam Ronaldu ātrajā uzbrukumā vēlreiz raidīja bumbu vārtos, bet šoreiz vārtu guvums netika ieskaitīts mirkli iepriekš Benzemā fiksētas aizmugures dēļ.

“Gremio” vairs nederēja rezultāta nosargāšana, un tā centās pāriet uzbrukumā, bet tas savukārt ļāva izvērsties Madridei pretuzbrukumos. Vairākkārt “Real” tika pie bīstamiem uzbrukumiem, kuros tomēr madridieši nospēlēja pavirši, cenšoties nevis vienkārši iesist, bet gan paveikt to ļoti skaisti, kas neizdevās. Taču “Gremio” palika tālu no neizšķirtu nesošajiem vārtiem, un “Real” triumfēja otro gadu pēc kārtas.

Savukārt spēlē par trešo vietu “Pachuca” izdevās apliecināt savu favorītes statusu un apspēlēt “Al-Jazira” ar 4:1. AAE komanda 57. minūtē gan panāca neizšķirtu 1:1, bet ļoti ātri sekoja Meksikas kluba atbilde, gūstot savus otros vārtus, un mača izskaņā tika nokārtots arī ļoti pārliecinošais rezultāts 4:1.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009