31.08.2017. 23:53

B grupā, kurā startē arī Latvijas valstsvienība, atrodoties pēdējā vietā, šovakar grupas favorītes Portugāle un Šveice spēlēja pret pastarītēm. Portugālei spēlē pret Fēru salām problēmas neradās, un jau 3. minūtē augstāko meistarību nodemonstrēja pasaules futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu - pēc centrējuma no labās malas akrobātiskā lēcienā negaidīts sitiens vārtu tīklā. 29. minūtē Ronaldu realizēja pendeli, bet Rogvi Baldvinsons Fērām vienus vārtus atguva. Otrajā puslaikā portugāļi guva trīs vārtus, ''hat-trick'' noformējot Ronaldu, un uzvarēja ar 5:1.

Šveice savukārt ar 3:0 bez lielas nervozitātes apspēlēja Andoras futbolistus. Jāsaka, ka Andora itin cienīgi nospēlēja pirmo puslaiku un izdarīja tikai par vienu sitienu mazāk (2-3) pa vārtiem. 43. minūtē Andora soda laukumā brīvu atstāja Harisu Šeferoviču, kurš ar galvu pārvirzīja bumbu tīklā. Otrajā puslaikā Šveicei bija milzīgs pārsvars, komanda ar bumbu spēlēja 74% laika, izdarīja 21 sitienu vārtu virzienā. Pa vārtiem guva Šeferovičs un Stefans Lihštainers, Šveicei uzvarot ar 3:0.