23.06.2014. 21:44
Portugāles futbola izlases līderis Krištianu Ronaldu sarunā ar medijiem atzina, ka, viņaprāt, Portugālei nav daudz izredžu uzvarēt Pasaules kausa izcīņā. Ronaldu norādīja, ka Portugālei ir dažāda veida problēmas un ka kvalitātes ziņā tā nav pieskaitāma pie augstākās elites komandām.

"Varbūt mēs esam viduvēja komanda," sacīja Krištianu Ronaldu. "Tie būtu meli, ja teiktu, ka esam "top" komanda. Mums ir daudz ierobežojumu un sastāva problēmu, kā piemēram, Pepe [kurš bija diskvalificēts] un Fabiu Koentrau [savainojums]. Mums ir ļoti ierobežota komanda, un mēs neesam labākajā līmenī. Tas neļaus uzvarēt "top" komandas."

"Nav nekādu brīnumu. Zinājām, ka mums būs smaga grupa ar, iespējams, labākām komandām nekā mēs," teica Ronaldu. "Ne brīdi nedomāju, ka mēs varētu būt pasaules čempioni. Mums ir jābūt pazemīgiem un jāzina savs līmenis. Neesmu liekulis, nekad nedomāju, ka mēs varētu uzvarēt turnīrā."

"Nevēlos sevi attaisnot, runājot par manām fiziskajām problēmām," piebilda Ronaldu, kurš finālturnīrā spēlē ar neizārstētu savainojumu. "Esmu šeit un cīnos. Cenšos darīt, ko spēju. Katru dienu avīzēs ir kaut kas jauns par manu ceļgalu. Par to un šo. Tāpēc nevēlos sevi attaisnot. Esmu šeit, lai palīdzētu izlasei."

Ronaldu atzina, ka Portugāles izlase Amazones klimatā pret ASV izskatījās sagurusi, taču nevēlējās uz to novelt vainu par neizšķirtu: "Neesmu īstais cilvēks, kuram atbildēt uz šo jautājumu, jo īpaši, ja pats pēdējā laikā nespēlēju tā, kā vēlētos. Saprotams, mums bija ļoti gara sezona, bet tieši tāpat bija jebkurai komandai. Arī viņi spēlēja Čempionu līgā un kausa izcīņās, un vietējās līgās. Tāpēc arī citi varētu norādīt, ka bijusi gara sezona. Nedomāju, ka tā spēlējam, jo spēlētājiem trūktu attieksmes. Katra komanda šeit ir ieradusies uzvarēt. Zinājām, ka nebijām favorīti – nekad tādi neesam bijuši."

Izmantotie resursi:Cristiano Ronaldo: I never thought 'average'...MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties