20.09.2014. 18:51
Zaudējumu sēriju Spānijas futbola čempionātā pārtrauca Madrides "Real", kas izbraukumā ar rezultātu 8:2 apspēlēja Lakorunjas "Deportivo". Izšķirošo triecienu Madrides "Real" veica pirmā puslaika otrajā pusē, kad 12 minūšu laikā guva trīs vārtus - divreiz izcēlās Krištianu Ronaldu, bet vienreiz precīzs bija Hamess Rodrigess (3:0). Savukārt otro puslaiku "Real" uzvarēja ar 5:2 - Ronaldu nokārtoja hat-trick, savukārt vēl pa diviem vārtiem guva Gerets Beils un Havjers Ernandess.

Madrides "Real" zaudēja divās iepriekšējās "La Liga" spēlēs, ar 2:4 piekāpjoties "Real Sociedad" un ar 1:2 ciešot neveiksmi arī pret Madrides "Atletico", taču UEFA Čempionu līgā madridieši revanšējās ar pārliecinošu uzvaru pār Šveices "Basel" (5:1). Salīdzinājumā ar šo spēli šovakar "Real" sastāvā notika tikai divas izmaiņas – Pepes un Načo vietā spēlēja Rafaels Varāns un Alvaro Arbeloa.

Tieši Arbeloa bija tas, kurš 29. minūtē rezultatīvi asistēja pirmajā vārtu guvumā. Arbeloa izdarīja centrējumu no labā flanga, un Krištianu Ronaldu no 11 metru atzīmes ar galvu trāpīja pašā vārtu stūrī (1:0). Pēc septiņām minūtēm izcilus vārtus iesita Hamess Rodrigess, kurš saņēma bumbu no Karima Benzemā un no soda laukuma ārpus raidīja to pašā tālajā vārtu devītniekā (2:0).

Pagāja vēl piecas minūtes, un rezultāts kļuva jau pavisam nepieklājīgs. Madrides "Real" pretuzbrukumā neapdomīgi vārtus pameta "Deportivo" vārtsargs Hermanss Lukss, kuram izdevās apturēt Benzemā, taču pirmais pie neitrālās bumbas bija Ronaldu, kurš no tālas distances viegli trāpīja neviena neapsargātajā cietoksnī (3:0). Pārtraukumā mājinieki izdarīja divas spēlētāju maiņas un otrā puslaika sākumā arī atguva vienus vārtus. Soda laukumā ar roku nospēlēja Serhio Ramoss, bet bosnietis Hariss Meduņanins realizēja 11 metru soda sitienu (1:3).

Tagad kārta gūt vārtus atkal bija viesiem. 66. minūtē Gerets Beils pēc Marselu piespēles trāpīja tālajā stūrī (4:1), 74. minūtē pēc veiksmīga presinga Isko izveda Beilu viens pret vienu un velsietis skaisti pārmeta bumbu pāri vārtsargam (5:1), bet 78. minūtē Ronaldu sodīja pretiniekus par sliktu spēli aizsardzībā (6:1). 84. minūtē otros goda vārtus guva "Deportivo" uzbrucējs Toče (2:6), taču pēdējais vārds spēlē tika dots uz maiņu 77. minūtē iznākušajam Havjeram Ernandesam. Vispirms meksikānis 88. minūtē ar lielisku sitienu trāpīja augšējā vārtu stūrī (7:2), bet kompensācijas laika otrajā minūtē viņš maam pielika arī galīgo punktu - 8:2.

Pēdējoreiz astoņus vārtus oficiālā spēlē Madrides "Real" guva 2011. gada 21. maijā, kad savā laukumā ar rezultātu 8:1 sasita "Almeria".

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Elche – Eibar 0:2 (0:2) Garsija 3' Albentosa 42'
Deportivo – Real Madrid 2:8 (1:3) Meduņanins 51'(11m) Toče 84' – Ronaldu 29'41'78' Rodrigess 36' Beils 66'74' Ernandess 88'90'+3
Athletic – Granada 19:00
Atletico – Celta 21:00
Espanyol – Malaga 23:00
Real Sociedad – Almeria 13:00
Villarreal – Rayo Vallecano 18:00
Cordoba – Sevilla 20:00
Levante – Barcelona 22:00
Getafe – Valencia 21:45