12.04.2017. 23:40

Neilgi pirms mača sākuma kļuva zināms, ka ''Bayern'' komandai nevarēs palīdzēt smailes uzbrucējs Roberts Levandovskis, kura vietu starta sastāvā ieņēma Tomass Millers. Tāpat mājniekiem nācās iztikt bez centra aizsarga Matsa Hummelsa. Madrides ''Real'' savukārt laukumā varēja sūtīt spēcīgāko sastāvu.

Minhenes ''Bayern'': Noiers – Alaba, Boatengs, Martiness, Lāms – Alonso (Bernats 64`), Vidals – Riberī (Kosta 66`), Alkantara, Robens – Millers (Komans 81`).Madrides ''Real'': Navass – Karvahals, Ramoss, Načo, Marselu – Modričs (Kovačičs 90+1`), Kazemiru, Kross – Beils (Asensio 59`), Benzemā (Rodrigess 83`), Ronaldu.

Jau pirmajās spēles minūtēs abas komandas parādīja, ka negrasās visas 90 minūtes sēdēt aizsardzībā. Ļoti aktīvi uz Keilora Navasa vārtiem devās mājnieki, kuri mača pirmajās piecās minūtēs paspēja tikt jau pie veseliem diviem stūra sitieniem. Tiesa, izturējuši sākuma spiedienu, uzbrukumos arvien vairāk devās arī viesi.

Tieši Madrides futbolistiem izdevās radīt arī pirmo reālo vārtu gūšanas iespēju – asprātīgi ar galvu sita Karims Benzemā, bumba atsitās pret zemi, bet pēc tam arī pret vārtu stabu.Taču tā kā sitiens nebija pārāk spēcīgs, Noiers ar to itin viegli tika galā. 25. minūtē ''Bayern'' tika pie kārtējā stūra sitiena. Bumbu soda laukumā raidīja Tjagu Alkantara, atrazdams ieskrējušos Arturo Vidalu, kurš bumbu kā naglu ar galvu ietrieca zem vārtu pārliktņa - 1:0 mājnieku labā.

Pēc zaudētajiem vārtiem turpmākie notikumi pagalam neveiksmīgi izvērtās Madrides balsta pussargam Kazemiru, kurš vairākas reizes cieta sadursmēs ar pretspēlētājiem. Vienā no tām pirmo vārtu autors Vidals, skriedams garām, ar kāju trāpīja Kazemiru pa ceļgalu, pēc kā brazīlietim nācās ilgstoši sniegt medicīnisko palīdzību. Mājnieki turpināja kontrolēt notikumus laukumā, bieži pusceļā apturot madridiešu uzbrukumus.

40. minūtē vēl vienu ārkārtīgi spēcīgu sitienu ar galvu no soda laukuma izpildīja Vidals, taču šoreiz bumba lidoja nedaudz pāri vārtiem. Ar tālsitenu, tiesa, ar kāju izpildītu, atbildēja Krištianu Ronaldu, taču to atvairīja Noiers. Tomēr pašā puslaika izskaņā notika zīmīgs pavērsiens - no soda laukuma robežas sita Franks Riberī, un bumba pēc galvenā tiesneša domām trāpīja pa Dani Karvahala roku – spānim brīdinājums un 11 metru soda sitiens uz ''Real'' vārtiem!

To izpildīt devās neviens cits kā Vidals. Čīlietis ieskrējās, sita ļoti spēcīgi, taču arī ļoti neprecīzi – viesu faniem atvieglota nopūta. Pirmais puslaiks noslēdzies ar Minhenes ''Bayern'' pārsvaru gan laukumā, gan uz rezultāta tablo.

Otro spēles puslaiku krietni veiksmīgāk uzsāka Madrides ''Real'' komanda, uzreiz liekot samaksāt mājniekiem par neuzmanību. Karvahals no kreisās malas veica centrējumu, vienu pašu Ronaldu nesadalīja veseli trīs Minhenes aizsargi, un portugālis meistarīgi ieraidīja bumbu tālajā vārtu stūrī, mača 47. minūtē panākot izlīdzinājumu 1:1.

Pēc vārtu guvuma Madrides futbolisti turpināja kontrolēt bumbu uzbrukuma zonā. Noieram nācās glābt savu komandu no vēl vienu vārtu zaudējuma pēc Gareta Beila sitiena ar galvu no soda laukuma vidus. Mača 59. minūtē tika veikta pirmā spēlētāju maiņa – Zinedins Zidāns Beila vietā laukumā sūtīja Asensio.

Minhenes ''Bayern'' sniegums otrajā puslaikā bija sagriezies kājām gaisā, turklāt 61. minūtē mājniekiem nācās palikt 10 spēlētāju sastāvā, jo pie otrā brīdinājuma mačā tika Havi Martiness. Karlo Ančeloti nekavējoties uz šo pavērsienu reaģēja, balsta pussarga Čavi Alonso laukumā sūtot aizsargu Huanu Bernatu. Brīdi vēlāk Ančeloti deva iespēju Duglasam Koštam, nomainot Franku Riberī.

Viesi saprata, ka jāizmanto priekšrocība spēlēt vairākumā, taču vairākkārt vilcinājās ar sitienu izdarīšanu, cenšoties izspēlēt līdz tukšiem vārtiem. Mājniekus savukārt glāba Noiers, atvairot ārkārtīgi bīstamu Benzemā sitienu no soda laukuma vidus. 75. minūtē pie līdzīga momenta tika arī Ronaldu, taču Manuels Noiers joprojām mājniekus turēja spēlē.

''Real'' otrie vārti brieda visu otro puslaiku, un 77. minūtē tie arī krita – Asensio no veica centrējumu soda laukumā, pirmais pie bumbas bija Ronaldu, apsteidza Bernatu un raidīja bumbu Noieram caur kājām, gūstot savus 100. vārtus eirokausu karjerā – 1:2. Nedaudz vēlāk teicamu iespēju panākt divu vārtu pārsvaru savai komandai neizmantoja Marselu.

81. minūtē Ančeloti ķērās pie pēdējā salmiņa, klusu spēli aizvadījušā Tomasa Millera vietā laukumā sūtot Kingsliju Komanu. Minūti vēlāk bumba trešo reizi nonāca ''Bayern'' vārtos, taču Benzemā tika fiksēta aizmugure. Uzreiz pēc šī momenta Benzemā atstāja laukumu, uzbrucēja vietā nākot Hamesam Rodrigesam.

Sākoties kompensācijas laikam, Luku Modriču Madrides rindās nomainīja cits horvāts Mateo Kovačičs. Bumba arī ceturto reizi nonāca aiz Noiera muguras, bet arī šoreiz tika fiksēta aizmugure. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, spēlei noslēdzoties ar Madrides ''Real'' uzvaru 2:1.