24.09.2014. 10:55
Portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu otrdien guva četrus vārtus Spānijas futbola čempionāta spēlē, palīdzot Madrides Real savā laukumā ar 5:1 (3:1) uzvarēt Elche vienību.Ronaldu vismaz trīs vārtus guvis otrajā spēlē pēc...

Ronaldu vismaz trīs vārtus guvis otrajā spēlē pēc kārtas, bet kopumā šīs sezonas astoņās cīņās viņa kontā ir jau 12 vārtu guvumi. No tiem Spānijas čempionātā gūti deviņi vārti.

Portugālis cīņas sākumā gan izcēlās pavisam citādi, jo 15.minūtē uz saviem vārtiem nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru realizēja aizsargs Hosē Alvakars, pārspējot Real vārtos debitējušo Kostarikas izlases vārtsargu Keiloru Navasu.

Piecas minūtes vēlāk neizšķirtu panāca velsiešu pussargs Gerets Beils, bet turpinājumā Ronaldu četru minūšu laikā izcēlās divreiz, vienus vārtus gūstot no 11 metru soda sitiena atzīmes. Otrā puslaika izskaņā viņš guva vēl divus vārtus, atkal reizi esot precīzs no 11 metru atzīmes.

"Gūt četrus vārtus ir ļoti sarežģīti. Pateicos saviem komandas biedriem par labajām piespēlēm," pēc cīņas pauda Ronaldu.

Karjeras laikā Real komandas rindās portugālis ar hat-trick izcēlies jau 25 reizes.

Čempionāta kopvērtējuma līdere ar četrās spēlēs maksimāli iespējamiem 12 punktiem ir Barcelona, kurai ar desmit punktiem seko Valencia un Sevilla, bet Real ar deviņiem punktiem piecos mačos ieņem ceturto pozīciju.

Tikmēr pašreizējie valsts čempioni Madrides Atletico ar astoņiem punktiem četrās spēlēs atrodas sestajā vietā.

Piektās kārtas spēles tiks aizvadītas arī trešdien un ceturtdien.