06.09.2014. 17:19
Kādreizējais pasaules labākais futbolists Ronaldinju piektdien negaidīti noslēdzis līgumu ar Meksikas čempionāta augstākās līgas klubu «Queretaro».

  • Kakā un Ronaldinju netiek iekļauti izlases sastāvā dalībai PK 2014. g. 7. maijs

Pašlaik 34 gadus vecais brazīlietis parakstījis līgumu uz divām sezonām. Pussargs, kurš iepriekš karjeras laikā pārstāvējis tādas komandas kā «Barcelona», «AC Milan» un Parīzes «Saint-Germain», brīvais aģents bija kopš jūlija, kad pārtrauca līgumu ar dzimtenes klubu Belu Orizonti «Atletico Mineiro».

Futbolists paudis, ka Meksiku kā savas karjeras turpinājuma vietu izvēlējies, jo šajā valstī allaž jutis lielu līdzjutēju mīlestību. Viņš uzsvēris, ka ir ļoti motivēts palīdzēt savai jaunajai komandai.

«Queretaro» komanda pagājušajā sezonā bija tuvu tam, lai tiktu izslēgta no valsts augstākās līgas, jo bieži kavējās ar algu izmaksām saviem spēlētājiem, bet tās bijušais īpašnieks iekūlās korupcijas skandālā.

Ronaldinju 2011.gadā atgriezās dzimtenē, jo cerēja iekļūt Brazīlijas izlases sastāvā dalībai šī gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kas risinājās tieši Brazīlijā, tomēr tas viņam neizdevās.

Savas karjeras laikā Ronaldinju divas reizes atzīts par gada labāko futbolistu pasaulē un 2002.gadā Brazīlijas izlases rindās kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, bet kopā ar «Barcelona» 2006.gadā uzvarēja UEFA Čempionu līgas turnīrā.

Reklāma: Atrodi sev atbilstošo vakanci starp 8 000 darba piedāvājumiem nozaru speciālistiem!Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties