18.10.2017. 23:38

''Qarabag'': Sehičs – Agoli, Sadikvovs, Huseinovs, Medvedevs (Ržežničaks 71') – Madatovs, Almeida, Kvarajevs, Mihels (Eljonosi 85'), Henrikve (Gverjers 69') – Ndlovu

''Atletico'': Oblaks – Luiss, Godins, Himeness, Vrsaļko – Karasko (Korrea 72'), Sauls, Gabi, Gaitans (Partejs 64') – Gameiro (Toress 72'), Grīzmans

Gan vienai no spēcīgākajām Azerbaidžānas komandām ''Qarabag'', gan arī Madrides ''Atletico'' šovakar savainoto spēlētāju nebija. ''Qarabag'' pirmās divas spēles Čempionu līgā bija zaudējusi, bet aizvadītās sezonas ČL pusfinālistei Madrides ''Atletico'' pirmajās divās cīņās izdevās izcīnīt tikai vienu punktu. ''Atletico'' spēlēja ar ierasto shēmu 4-4-2 un maksimāli spēcīgāko sastāvu, kamēr ''Qarabag'' lika lietā 4-1-4-1.

''Atletico'', kas allaž izcēlusies ar lielisku spēli aizsardzībā, pirmajā puslaikā bumbu kontrolēja mazāk (53% - 47%), tomēr izpildīja vairāk sitienus vārtu rāmī (3:0). Par spīti tam pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtajiem vārtiem. Otrajā mača nogrieznī ''Atletico'' centās uzbrukt vairāk, jo neizšķirts pret Azerbaidžānas komandu sabojātu ''Atletico'' izredzes turnīra turpinājumā.

75. minūtē ''Qarabag'' rindās sarkano kartīti nopelnīja Dino Ndlovu, un spāņu komandai bija iespēja vairāk kā 15 minūtes spēlēt vairākumā. Lai arī šajā laika periodā Djego Simeones vadītā komanda pārliecinoši uzbruka vairāk, tomēr vārtus pret mazākumā esošo ''Qarabag'' neizdevās gūt, spēlei noslēdzoties ar kārtējo ''Atletico'' neveiksmi.

''Chelsea'': Kurtuā – Keihils, Kristensens, Aspilikveta – Alonso, Bakajoko, Luiss, Fabregass, Dzapakosta (Rīdigers 77') – Morata, Azārs (Viljans 80')

''Roma'': Alisons – Kolarovs, Hesuss, Fazio, Peress – Strotmans (Florenci 83'), Gonalonss, Naingolans – Peroti (el Šāravi 88'), Džeko, Žersons (Pelegrini 74')

Londonas ''Chelsea'' šovakar spēlēja ar reti izmantotu taktisko shēmu 3-5-2. Uzbrukuma duetu veidoja Alvaro Morata un Edens Azārs, kura darba pozīcija ir kādā no flangiem, bet Davids Luiss nespēlēja kā centra aizsargs, bet kā balsta pussargs. Luisa vietu aizsardzības centrā ieņēma Andreass Kristensens. Šādas izmaiņas, visdrīzāk, notika tādēļ, ka savainojumus Londonas kluba rindās guvuši Viktors Mouzess un Ngolo Kantē. Romai savukārt nevarēja palīdzēt Emersons, Patriks Šiks un Kostas Manolas. ''Roma'' spēlēja ar taktisko shēmu 4-3-3 un pamatsastāvā neizgāja tādi vīri kā Daniele De Rosi un Stefans el Šāravi.

Pirmajās 10 minūtēs labākā izdevība izvirzīties vadībā bija ''Chelsea'', kad pēc Azāra piespēles sitienu ar pirmo pieskārienu no tuvas distances izpildīja Morata, taču bumba lidoja virsū vārtsargam. Pēc neilga brīža ''Chelsea'' izdevās izvirzīties vadībā, kad labi savas iespējas izmantoja Luiss. Brazīliešu aizsargs izpildīja sitienu, bumbu bloķējot Huanam Hesusam, taču tā atlēca atpakaļ pie Luisa, kurš ar atkārtotu sitienu no tuvākas distances precīzi raidīja bumbu tālajā stūrī – 1:0.

Puslaika turpinājumā laba izdevība izlīdzināt rezultātu bija viesu komandai. Kādā no uzbrukumiem tuvu vārtiem nonāca komandas kapteinis Radža Naingolans, kurš mēģināja precīzi sist tuvajā stūrī, tomēr savu tautieti Tibo Kurtuā viņam neizdevās pārspēt. ''Chelsea'' sodīja savu pretinieci par neizmantotajām iespējām. Romiešiem bumbu nozaga Azārs, kurš, ievadot pretuzbrukumu, piespēlēja Moratam. Spānis steidzās uz priekšu un mēģināja sist pa vārtiem, tomēr bumba pēc rikošeta ļoti precīzi nokrita pie Azāra, un beļģu uzbrucējs to iesita tuvajā stūrī – 2:0.

Roma gan šādu rezultātu nepieļāva ilgu laiku. Trīs minūtes pēc zaudētajiem vārtiem pretinieku laukuma pusē, atrodoties kreisajā flangā, gudri nospēlēja Aleksandrs Kolarovs, kurš apskrēja pretspēlētāju un spēcīgi sita pa vārtiem, taču bumba atsitās pret Kristensena kāju, mainīja virzienu un šķērsoja vārtu līniju – 1:2. Pēc pirmā puslaika ''Roma'' sāka spēlēt aktīvāk un meklēja iespējas uzbrukumos. Kādā no tiem Federiko Fazio veica tālu piespēli Edinam Džeko, kurš uzreiz no gaisa ar izcilu sitienu panāca 2:2!

Roma turpināja demonstrēt savu dominanci un pēc īsa mirkļa sekoja vēl viens vārtu guvums, kad pēc centrējuma Džeko uzlēca augstāk par visiem citiem un iesita bumbu tīklā ar galvu - 3:2. Romas emocionālais pacēlums, iespējams, nedaudz patraucēja, jo pēc piecām minūtēm ''Chelsea'' pretuzbrukumā vairāki Romas spēlētāji soda laukumā nesadalīja 173 centimetrus garo Azāru, kurš nodemonstrēja, ka spēj gūt vārtus ar galvu, pārspējot Alisonu un izlīdzinot rezultātu - 3:3. Atlikušajās minūtēs turpinājās aizraujoša cīņa, tomēr neviena no komandām vārtu tā arī vairāk neguva.