26.12.2013. 12:36
Bijušais pasaules čempions boksā četrās dažādās svara kategorijās amerikānis Rojs Džonss juniors (57-8, 40KO) pastāstījis par draudzību ar Ismailu Silahu, tāpat novērtējis brāļus Kļičko, jauno superzvaigzni Vasīliju Lomačenko un šā brīža labāko "pound for pound" (labākais, neatkarīgi no svara kategorijas) bokseri Floidu Meivezeru junioru.

"Ar Silahu man ir labas darba attiecības. Man viņš patīk - ļoti talantīgs puisis. Negribēju, lai viņš cīnītos ar Sergeju Kovaļovu, jo tā viņam bija neveiksmīga pretinieka izvēle. Runāju ar viņu, kā tas var beigties, taču viņam ir pašam sava galva, viņš ir labs bokseris. Neredzēju, kā viņš varētu uzvarēt Kovaļovu, taču katram bokserim ir savi sapņi, tāpēc ļausim Silaham dzīvot viņa sapņus, bet man – savus. Varbūt es arī būšu sarūgtināts ar kādu no savu nākošo cīņu iznākumiem, taču labāk ļaut cilvēkam darīt to, ko viņš vēlas," sacīja Džonss.

"Vasīlijs Lomačenko? Ļoti labs bokseris. Esmu pārliecināts, ka kādā brīnišķīgā dienā viņš kļūs par pasaules čempionu savā svara kategorijā," atzina amerikāņu bokseris. "Brāļi Kļičko arī ir ļoti labi. Vladimirs savas karjeras gaitā sasniedzis lielu progresu, tagad viņš ir krietni spēcīgāks nekā agrāk. Vitālijs jau no savas karjeras sākuma bija ļoti labs, sīksts. Viņš ir no tiem, kurus ir ļoti grūti uzvarēt."

"Ļoti cienu Floidu Meivezeru un uzskatu viņu par vienu no labākajiem, jo viņš joprojām cīnās bez zaudējumiem. Tiesa, ringā viņš nav tik spilgts un skatāms, kā man to gribētos redzēt," piebilda leģendārais Džonss.

Izmantotie resursi:Новости бокса и MMA. Все новости бокса, UFC,...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties