07.03.2015. 10:01
Amerikāņu boksa leģenda, bijušais pasaules čempions četrās svara kategorijās Rojs Džonss juniors (60-8, 43KO) otrajā raundā nokautējis savu tautieti Villiju Viljamsu (14-9-2, 4 KO), savā statistikā ierakstot sešdesmito uzvaru karjerā.

Četrdesmit sešus gadus vecais Rojs Džonss boksa vēsturē iegājis kā sportists, kurš par pasaules čempionu kļuvis četrās svara kategorijās: vidējā, otrajā vidējā, pussmagajā un supersmagajā svarā. Pilnai laimei viņam trūkst vien tituls pirmajā smagajā svarā, kurā viņš pēdējos gadus boksē.

Lai sasniegtu šo mērķi viņš janvāra izskaņā meta izaicinājumu trīsdesmit gadus vecajam vācietim, WBO pirmā smagā svara čempionam Marko Hukam (38-2-1, 26KO). Taču izskatās, ka Džonsa pārstāvji nav spējuši atrast kopēju valodu ar Huka komandu un šī cīņa, visticamāk, ka arī nenotiks.

Bet, lai nesēdētu bez darba Džonss piekrita cīņai Amerikā ar savu tautieti, trīsdesmit sešus gadu veco Villiju Viljamsu, kura vārds boksa pasaulē ir diezgan svešs.

Leģendārajam bokserim bija nepieciešami vien divi raundi, lai tiktu galā ar Viljamsu, kurš tika nokautēts otrā raunda sākumā. Priekš Džonsa šī bija sešdesmitā uzvara karjerā, bet sestā pēc kārtas. Ja var ticēt boksera teiktajam, tad pensijā viņš labprātīgi aizies vienīgi tad, ja pie saviem tituliem pievienos arī pasaules čempiona jostu pirmajā smagajā svarā.

Izmantotie resursi:BoxRec Boxing RecordsBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties