06.10.2015. 20:17
"Tas bija novērtējums un priekšrocība vadīt vienu no labākajiem futbola klubiem trīs gadu garumā." Tā izteicies bijušais Anglijas Premjerlīgas kluba "Liverpool" treneris Brendans Rodžerss, komentējot savu atbrīvošanu no galvenā trenera amata.

42 gadus vecais ziemeļīru futbola speciālists Brendans Rodžerss tika atlaists, pamatojoties uz neveiksmīgi iesākto sezonas sākumu, proti, astoņās spēlēs "Liverpool" spēja izcīnīt vien trīs uzvaras.

"Protams, esmu vīlies, ka jāpamet Liverpūle. Es strādāju katru dienu, lai klubu no savas puses pārstāvētu, cik labi vien iespējams, lai attīstītu gan spēlētājus, gan komandu, kuras lieliskie fani var lepoties ar savu futbola sistēmu," bijušais ''Liverpool'' treneris atzina, ka pamest klubu bijis nepatīkami.

Rodžerss neslēpa vilšanos, taču veltīja atzinīgus vārdus komandas sastāvam: "Šeit es piedzīvoju brīžus, kurus atcerēšos vēl ilgi. Pašlaik sastāvā notiek paaudžu maiņa, taču kluba rīcībā ir vairāki talantīgi spēlētāji, kuriem piemīt spēcīga komandas un kopīga darba kultūra. Ticu, ka jaunie spēlētāji attīstīsies un novēlu gan viņiem, gan manam jaunajam aizvietotājam veiksmīgi turpināt darbu komandā."

Nobeigumā Rodžerss pateicās kluba vadībai par doto iespēju vadīt komandu, kā arī pateicās faniem par lielo atbalstu, aizrautību un uzticību, kas viņa laiku Liverpūlē padarīja tik īpašu.

Tūlīt pēc Rodžersa atkāpšanās "Liverpool" uzrunāja šobrīd bez darba esošo vācu treneri Jirgenu Klopu, kā arī nesen bez darba palikušo, bijušo Madrides "Real" galveno treneri Karlo Ančeloti. Pagaidām atbildi neviens no treneriem nav sniedzis.

Nākamā spēle "Liverpool" paredzēta 17. oktobrī pret Totenhemas "Hotspurs" vienību.

Izmantotie resursi:Brendan Rodgers 'disappointed' after Liverpool...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties