01.06.2012. 14:32
Par Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta kluba "Liverpool" galveno treneri piektdien apstiprināts Brendans Rodžerss.

Līdz šim 39 gadus vecais Ziemeļīrijas speciālists vadīja citu premjerlīgas vienību Svonsī "City", bet šonedēļ viņš piekrita pārcelties.

Kā ziņots, "Liverpool" īpašnieki Džons Henrijs un Toms Verners aizpagājušajā nedēļā no amata atlaida līdzšinējo vienības galveno treneri Keniju Delglišu, bet dienu vēlāk Vīganas "Athletic" vienība atļāva "Liverpool" sākt sarunas ar kluba galveno treneri Roverto Martinesu.

Lai arī tādējādi Martinesa pāreju uz "Liverpool" varēja uzskatīt par teju jau notikušu, klubs vēlējās aizvadīt sarunas arī ar Rodžersu, kurš tiek uzskatīts par vienu no daudzsološākajiem Anglijas jaunās paaudzes futbola treneriem.

Tomēr vēl aizpagājušajā nedēļā Rodžerss publiski noraidīja iespēju pārcelties uz slaveno "Liverpool" klubu. Treneris nav bijis apmierināts ar "Liverpool" īpašnieku vēlmi pakļaut viņu ilgstošām sarunām - gadījumā, ja viņš tiktu uzskatīts par ideāli piemērotu šim darbam, "Liverpool" uzreiz izteiktu konkrētu piedāvājumu.

Vēlāk "Liverpool" vadība izteikusi trenerim uzlabotu piedāvājumu un apņēmusies maksāt Svonsī "City" komandai kompensāciju līdz pieciem miljoniem mārciņu (4,4 miljoniem latu).

Aizritējušajā sezonā Rodžerss palīdzēja pieticīgajam Svonsī "City" klubam finišēt augstajā kopvērtējuma 11.vietā.

Kā ziņots, aizvadītās sezonas premjerlīgas čempionāta noslēguma kopvērtējumā "Liverpool" futbolisti ieņēma tikai astoto vietu.

Delglišs par "Liverpool" komandas galveno treneri tika iecelts pagājušā gada maijā. Līdz tam viņš bija Liverpūles kluba pagaidu galvenais treneris, jo aizvietoja iepriekšējo speciālistu Roju Hodžsonu, kurš komandas neveiksmīgā snieguma dēļ pagājušā gada janvārī atstāja amatu.

Iepriekš Delglišs trenēja "Liverpool" komandu arī laikā no 1985. līdz 1991.gadam.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties