22.12.2015. 07:23

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Runājot par U20 izlases panākumiem turnīrā Vīnē un izcīnīto ceļazīmi uz eliti, Rodrigo norādīja, ka panākumi bijuši, pateicoties visam kompleksam – gan augstākā līmeņa sagatavošanās procesam, gan izlases galvenā trenera Leonīda Beresņeva teiktajam. “Mums bija tikai jāiet un jādara tas, ko viņi mums lika,” norādīja hokejists.

Tagad ceļazīme uz eliti izcīnīta, bet Rodrigo U20 sastāvā spēlēt nākamgad vairs nevarēs. Taču viņš jau ir paguvis uzspēlēt arī pieaugušo izlasē, atzīmējoties ar vārtu guvumu. Tieši tur viņš sapratis, cik tālu ir no pieaugušo hokeja. “Vienmēr gods spēlēt izlasē,” pauda hokejists.

Ābols šajā sezonā pārstāv WHL komandu Portlendas “Winterhawks”. Tā bija viņa izvēle doties pāri okeānam, lai uzspēlētu TOP 3 esošajā jauniešu līgā, nevis palikt Eiropā. “Tieši izaugsmes ziņā ir labāk braukt uz Ameriku, nekā palikt šeit,” atzina jaunais hokejists. Nav mazsvarīgi arī tas, ka WHL līgas hokejs ir vistuvāk pieaugušo hokejam, un juniorus Kanādā un ASV mīl.

Pagājušā sezonā, spēlējot Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), Ābolam vārti bija arī Rīgas “Dinamo” sastāvā, kuru tad vēl trenēja viņa tēvs, šobrīdējais KHL vienības Toljati “Lada” galvenais treneris Artis Ābols. Tagad ar tēvu Rodrigo izdodas vien sazināties, izmantojot telefona un interneta sakarus. Turklāt satikties abiem sanāks tikai apmēram pēc pusgada, kad beigsies sezona.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties