18.08.2016. 19:21
Pagājušajās brīvdienās ”Smeceres sila” mototrasē Madonā aizvadīts ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas trešais posms, kurā komandu vērtējumā pārliecinoši uzvarēja Ventspils Rodeo MX Racing Team, apsteidzot divu iepriekšējo posmu uzvarētāju MX Ādaži komandu par 20 punktiem.

Ātrākajā MX Pro klasē stabilāko sniegumu trasē nodemonstrēja Prīts Ratseps, kurš trīs braucienu summā izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties vien savam tautietim Tanelam Leokam ,kurš pārstāv MX Ādaži komandu.

Sīvas cīņas risinājās par pārējo goda vietu sadali. Tā Dāvis Līvs dienas kopvērtējumā ierindojās 4. vietā, tikai par 1 punktu atpaliekot no trešās vietas īpašnieka Dāvja Ivanova (MX Moduls). 5. vietā kopvērtējumā - Erki Kahro, kurš pirms Madonas bija aizvadījis MX2 pasaules čempionāta posmus Beļģijā un Šveicē.

Svarīgus punktus komandas pūram „atveda" Juss Lānso un Kristers Drevinskis, kuri dienas beigās ierindojās 8. un 11. vietā, bet ar to bija pietiekoši, lai triumfētu komandu vērtējumā un izvirzoties vadībā Superkausa seriālā.

Nākošais posms norisināsies 4. septembrī Saldū, „Bērzu” mototrasē.

„Mūsu sportistu rezultātu blīvums un braucienos atzīstama stabilitāte pirmajā sešiniekā, bija šīs dienas panākumu atslēga , Šoreiz tas „nesalikās” konkurentiem un tāpēc jau Superkauss ir intriģējošs un mazāk prognozējams, kur trīs finālbraucienos ir jāparāda maksimālais sniegums,” tā Arvis Sanders, motokluba Rodeo vadītājs. „Gatavojoties Latvijas čempionātam, kas jau šīs nedēļas nogalē norisināsies Cēsīs, pats braucu Senioru klasē, kur spēju ierindoties 11. vietā."

Pēc smagas pleca traumas sadziedēšanas trasē bija atgriezies Toms Babris, kurš Jauniešu klasē sasniedza 8.labāko rezultātu, saglabājot 2. vietu seriāla kopvērtējumā.

Uz tikšanos 21. augustā Cēsīs, kur norisināsies 3.atklātais LR čempionāta posms, pēc aizvadītiem diviem posmiem Rodeo komanda atrodas 2. vietā.

Izmantotie resursi:RodeoMX - Jaunumi

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029