17.01.2014. 08:54
Nacionālās basketbola asociācijas klubs Hjūstonas „Rockets” mačā pret Oklahomas „Thunder” pirmajā puslaikā guva 73 punktus, bet otrajā vien 19, kas noveda pie zaudējuma ar 92:104. Savukārt Indianas „Pacers” ar 117:89 sagrāva „Knicks”, izcīnot 20. uzvaru 21 mājas spēlē.

Pēc patiešām iespaidīga pirmā puslaika, kurā „Rockets” meta iekšā teju visu, ko vēlējās, un savāca 73 punktus, Džeimsa Hārdena un Dvaita Hovarda komanda otrajā puslaikā uzstādīja NBA rekordu. Tika gūti vien 19 punkti, un starpība starp abu puslaiku rezultativitāti (54 punkti) ir vēl nebijis gadījums līgas vēsturē.

Šo gadījumu nekavējās izmantot viesi no Oklahomas, kuru rindās Kevins Durents sameta 36 punktus, Redžijs Džeksons pievienoja 23, un mača beigās „Thunder” uzvarēja 104:92. Jānovērtē arī Serdža Ibakas sniegums, kurš 21 punktu un 15 atlēkušās bumbas savā statistikā papildināja ar pieciem blokiem.

Zaudētāju rindās pa 16 punktiem Džeimsam Hārdenam un Terensam Džounsam, 15 punktus pievienoja arī lietuvietis Donāts Motejūns, bet par otrā puslaika katastrofu „Rockets” varēs vēl laiciņu padomāt.

Ļoti sekmīgu pirmo puslaiku šonakt aizvadīja arī Indianas „Pacers”, izvirzoties 12 punktu vadībā pret „Knicks”. Atšķirībā no hjūstoniešiem, „Pacers” pārsvaru prata ne tikai noturēt, bet arī palielināt un mača beigās rezultāta starpība sasniedza jau 28 punktus. Tieši 28 punktus guva Lenss Stīvensons, bet 25 Polam Džordžam. Ļoti rezultatīvi turpina spēlēt Karmelo Entonijs, kuram 28 punkti, turklāt 18 no tiem pirmajā ceturtdaļā, tiesa, viņa punkti uzvaras sniedz reti.

Par uzvaru trūkumu sūdzēties nevar „Pacers”, kura šobrīd ir NBA līderpozīcijās, turklāt teju nesakaujama mājas arēnā. Šīs nakts uzvara bija jau 20. sezonas 21 spēlē. Vienīgais zaudējums mājas arēnā piedzīvots decembra vidū pret Detroitas „Pistons”.

Izmantotie resursi:NBA.comESPN: The Worldwide Leader In Sports

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430