20.09.2013. 11:02
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Hjūstonas "Rockets" šovasar pastiprināja sastāvu ar vienu no līgas labākajiem centra spēlētājiem Dvaitu Hovardu, tādēļ pašlaik "uz papīra" ir viena no līgas labākajām vienībām. Tā uzskata arī komandas ģenerālmenedžeris Derils Morijs, kurš izteicies, ka NBA pašreiz "ir vismaz trīs komandas, kas labākas par mums".

Sarunā ar Hjūstonas vietējo radiostaciju "MaD Radio" "Rockets" kluba ģenerālmenedžeris nenoliedza, ka saista lielas cerības ar to, ka "raķetes" jaunajā sezonā būs starp labākajām līgas vienībām un cīnīsies par čempionu titulu. "Es domāju, ka ir vismaz trīs komandas, kas labākas par mums, ja ne vairāk," izteicās Morijs. Ģenerālmenedžeris ir piesardzīgs un uzskata, ka ar skaļiem izteikumiem pirms jaunās sezonas nevajag mētāties, jo komanda vēl "īsti neko nav sasniegusi".

Uz "MaD Radio" žurnālista jautājumu, vai šīs trīs komandas, kas pašlaik ir labākas par "Rockets", ir Maiami "Heat", Oklahomsitijas "Thunder" un Sanantonio "Spurs", Morijs atbildēja apstiprinoši. "Es domāju, ka tās šīs trīs komandas. Es pat esmu pārliecināts, ka tās ir labākas par mums, un tās to noteikti ir pierādījušas [ka ir labākas par mums]," izteicās Hjūstonas komandas ģenerālmenedžeris. "Es domāju, ka "Bulls" un "Pacers" arī šogad ir ļoti labas [komandas]."

Morijs uzskata, ka "Rockets" vienības rindās ir divi no pašreiz desmit labākajiem līgas spēlētājiem - Dvaits Hovards un Džeimss Hārdens. "Rockets" ģenerālmenedžeris arī piebilda, ka Hjūstonas komandai ir labas iespējas attīsties un kļūt labākai un ka "laiks rādīs", cik laba šī komanda var būt.

Izmantotie resursi:CBS HoustonPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties