21.06.2015. 15:24
Telavivas "Maccabi Electra" šodien paziņoja par bijušā "Nizhny Novgorod" saspēles vadītāja Teilora Ročestija pievienošanos. Izraēlas klubs ar amerikāni parakstījis divu gadu līgumu ar iespēju paildzināt sadarbību uz vēl vienu sezonu.

Jau maija beigās "Nizhny Novgorod" ģenerālmenedžeris Sergejs Panovs atklāja medijiem, ka komandas līderis Teilors Ročestijs pievienosies vienam no Eiropas spēcīgākajiem klubiem Telavivas "Maccabi Electra". Šodien Izraēlas klubs apstiprināja izskanējušo informāciju, norādot, ka ar amerikāni tika parakstīts 2+1 gadu līgums.

30 gadus vecais Ročestijs Eirolīgas pagājušajā sezonā izcēlās ar 18,9 punktiem un 5,7 rezultatīvām piespēlēm vidēji 21 mačā. Ainara Bagatska, Artūra Štālberga un Oskara Ernšteina trenētais "Nizhny Novgorod" iekļuva "Top 16" kārtā, kur palika pēdējā vietā F grupā ar trim uzvarām 14 spēlēs. Ročestijs sezonas noslēgumā saņēma Alfonso Forda vārdā nosaukto balvu, ko piešķir turnīra rezultatīvākajam spēlētājam.

VTB Vienotajā līgā Ročestijs 31 mačā guva vidēji 14,7 punktus un atdeva 5,3 piespēles. "Nizhny Novgorod" sasniedza pusfinālu, kurā trīs spēlēs atzina nākamās čempiones Maskavas CSKA pārākumu. Ročestijs, kuram ir arī Melnkalnes pase, savā karjerā ir spēlējis arī Itālijas, Francijas, Vācijas, Spānijas un Turcijas klubos.

Izmantotie resursi:מועדון כדורסל מכבי אלקטרה תל אביב | MACCABI...Turkish Airlines Euroleague - Welcome to...Главная | Единая Лига ВТБSolomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties