23.01.2017. 09:04

Kalifornijas pilsētā Anaheimā notika gan pirmais, gan trešais superkrosa sezonas posms. Pirmajā reizē Rocens "Angel Stadium" trasē uzvarēja un pēc tam triumfēja arī otrajā posmā Sandjego, taču atgriešanās Anaheimā viņam nebija veiksmīga.

"450SX" klases finālbrauciena laikā desmitajā aplī, tobrīd jau ilgāku laiku vajājot otrajā vietā braucošo komandas biedru Koulu Sīliju, vienā no tramplīniem "Honda" rūpnīcas sportists nokrita no motocikla, sāpīgi piezemējās un palika guļot trasē. Nekavējoties ieradās glābēji, un Rocens nokļuva mediķu aprūpē. Vācietim konstatēts kreisās rokas lūzums un izsists elkonis, līdz ar to kādu laiku nāksies ārstēties.

Par uzvarētāju sezonas trešajā posmā kļuva pašreizējais čempions Raiens Dandžijs no "Red Bull KTM" rūpnīcas komandas, un visticamāk viņam būtu izdevies triumfēt arī tad, ja Rocens nepiedzīvotu kritienu. Kamēr vācietis, kurš kādu laiku čempionātā braukt nevarēs, pēc starta atradās peletona vidū, Dandžijs jau sacīkšu sākumā pārņēma vadību un veiksmīgi kontrolēja situāciju no pirmās pozīcijas.

Finišā zaudējot nepilnas trīs sekundes, otro vietu ieguva Marvins Muskins, kuram 11. aplī, drīz pēc Rocena negadījuma, izdevās apdzīt Sīliju. Muskins šogad kāpis uz pjedestāla visos pirmajos trīs posmos. Sīlijs finišēja trešais.

Startu finālsacensībās izcēla sezonas debitants Kūpers Vebs, kurš gan drīz pirmo vietu zaudēja, bet beigās finišēja ceturtais, aizvadot savas līdz šim labākās sacensības "450SX" klasē. Ar "Yamaha" rūpnīcas motociklu viņš tikai par 13 sekundēm piekāpās sacīkšu uzvarētājam Dandžijam.

Tieši Dzandžijs tagad kļuvis par jauno līderi sezonas kopvērtējumā, kur sešus punktus viņam zaudē komandas biedrs Muskins. Rocens un Sīlijs pašlaik dala trešo vietu, no līdera atpaliekot 11 punktus.

"250SX West" klasē Anaheimā uzvarēja Džastins Hils ("Kawasaki"), aiz sevis atstājot Āronu Plesingeru ("Yamaha") un Šeinu Makelretu ("KTM"). Kopvērtējumā šobrīd vadībā Makelrets, sešus punktus zaudē Plesingers, bet septiņus punktus atpaliek šī posma uzvarētājs Hils.

"Monster Energy AMA Supercross" sezonas ceturtais posms paredzēts 28. janvārī Glendeilā, Arizonā.

Startēja: 22 braucējiTitova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties