13.07.2014. 07:43
Pēc Pasaules kausa finālturnīra mača par trešo vietu starp Nīderlandes un Brazīlijas futbolistiem (3:0) savus komentārus par aizvadīto spēli sniedza komandu treneri un spēlētāji.

Nīderlandes valstsvienības galvenais treneris Luijs van Gāls uzteica savas komandas centienus. Nīderlandieši šajā finālturnīrā tā arī nepiedzīvoja nevienu zaudējumu pamatlaikā. "Šī komanda ir labākā, ar kādu es jebkad esmu strādājis. Vidēji mačā mēs guvām vairāk nekā divus vārtus un kopumā ielaidām tikai četrus. Zaudējums 11 metru sitienu sērijā ir pats briesmīgākais veids, kā izstāties no turnīra. Neveiksme ar 1:7 bija krietni skaidrāks rezultāts, taču mēs bijām tik tuvu finālam."

Brazīlijas izlases galvenais treneris Luiss Felipe Skolari, kura vadītā komanda turnīra pēdējās divās spēlēs zaudēja ar kopējo vārtu attiecību 1:10, paziņoja, ka negrasās iesniegt atlūgumu. "Federācija un tās jaunais prezidents pieņems lēmumu. Gribētu atgādināt, ka trīs Pasaules kausa finālturnīros es ar savu komandu allaž esmu iekļuvis labāko četriniekā. Nevaru šeit sēdēt un raudāt visu atlikušo mūžu. Šie puiši pērn izcīnīja Konfederāciju kausu un ielika pamatus nākotnei."

Nīderlandiešu pussargs Arjēns Robens priecājās, ka komandai izdevies turnīru pabeigt ar uzvaru. "Tas palīdz mazināt rūgtumu, tomēr vilšanās aizvien paliek galvenās sajūtas. Mēs atdevām visu un esmu ļoti lepns. Ir patīkami strādāt ar visiem šiem spēlētājiem. Taču es jūtu, ka mēs bijām pelnījuši spēlēt finālā. Vismaz visi Nīderlandē varēs izbaudīt šo turnīru un bronzas medaļas."

Vilšanās sajūta ir arī Brazīlijas izlases kapteinim Tjagu Silvam, kurš atzīst, ka komanda sapņojusi par šo finālturnīru un naktīs nav gulējusi, par to domājot. "Mēs nebijām pelnījuši tādas beigas. Bēdas ir pārāk lielas, lai dotos mājās, apzinoties, ka esam cietuši neveiksmi."

Brazīliešu pussargs Ramirešs uzskata, ka šis finālturnīrs paliks kā melns plankums uz visu mūžu. "Mums jācenšas nenokārt degunus un jāmeklē spēki savās ģimenēs. Atvainojamies Brazīlijas tautai."

Atvainošanos par pēdējām divām spēlēm izteica arī Halks, tomēr viņš uzskata, ka šī komanda nav sevi izsmēlusi. "Pirms gads mēs uzvarējām Konfederāciju kausa izcīņā," atgādina brazīliešu futbolists.

Izmantotie resursi:championat.comEl Mundo DeportivoReutersAquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties