13.11.2014. 10:52
Viens no Nīderlandes futbola izlases līderiem Arjens Robens pēc vakar piedzīvotā zaudējuma pārbaudes spēlē ar Meksiku (2:3) kritizējis savas komandas aizsardzību.

"Nevajadzētu vienam uz otru rādīt ar pirkstiem, taču par mūsu pieļautajām kļūdām ir jārunā. Aizsardzības līnijā mums nav ne drošības, ne stabilitātes – pieļaujam vienas un tās pašas kļūdas," neapmierināts bija pussargs Arjens Robens.

Robens nebija mierā arī ar uzbrukuma spēli. "Uzbrukumā mēs nonākam trijatā pret trim aizsargiem, kas nozīmē, ka mums tikai jāveic pareizā izspēle. Mums ir bijušas tādas iespējas, taču šim jautājumam ir arī otra puse – mums jāgūst vairāk vārtu," sacīja Minhenes "Bayern" pussargs.

Vakar notikušais mačs ar Meksiku (2:3) noteikti nepalīdzēja jau tā nedrošajai Nīderlandes aizsardzībai. Pirmajā puslaikā savainojumā iedzīvojās centra aizsargs Rons Vlārs, kurš, visticamāk, pret Latviju nespēlēs. Viņam gan vēl šodien gaidāmas medicīniskās pārbaudes, kas precizēs savainojuma smagumu, taču jau vakar Nīderlandes izlases galvenais treneris Gūss Hidinks izteicās skeptiski par "Aston Villa" aizsarga izredzēm cīnīties ar Latviju.

Tikmēr uzbrukumā, visticamāk, atgriezīsies Robins van Pērsijs, kurš mačā pret Meksiku nepiedalījās. Hidinka plānos ietilpst abu uzbrucēju (Van Pērsija un Klāsa Jana Huntelāra) ielikšana starta vienpadsmitniekā, turklāt Nīderlandes izlases treneris noliedza, ka šādas izmaiņas ietekmēs pussargu līnijas sastāvu. Līdz ar to laukumā jau no pirmajām minūtēm varētu doties arī Robens un Veslijs Sneiders, kas faktiski nozīmēs, ka Nīderlande milzīgu uzsvaru liks tieši uz uzbrukumu.

Nīderlandes un Latvijas spēle 2016. gada Eiropas čempionāta ietvaros notiks jau pēc dažām dienām. 16. novembra mačs Amsterdamā sāksies plkst. 19:00.

Izmantotie resursi:Home - SBS6redirectNUsport - Altijd SportSolomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties