02.07.2016. 13:32

, LSM.LV - Sports

Latvijas sportists 23,3 kilometru distanci veica stundā un 20 minūtēs, divas minūtes un trīs sekundes zaudējot pasaules čempionam Semjuelam Geizam no Jaunzēlandes.

Sudraba medaļu izcīnīja Francijas sportists Viktors Koreckis, kurš čempionam zaudēja 50 sekundes, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa šveicietis Marsels Gverīni. Latvieti no goda pjedestāla šķīra 59 sekundes.

Tikmēr Mārtiņš Blūms izcīnīja 13.vietu, čempionam zaudējot četras minūtes un 41 sekundi. Savukārt Pēteris Janēvics uzvarētājam zaudēja astoņas minūtes un 14 sekundes, ierindojoties 40.pozīcijā.

Sacensībās ieskaitītu rezultātu saņēma 97 no 103 startējušajiem sportistiem.

Piektdien sacensībās junioriem Kristofers Bindemanis ieguva 78.vietu. Tikmēr svētdien par pasaules čempiona titulu cīnīsies elites vīri, starp kuriem būs arī Matīss Preimanis.