03.05.2014. 21:30

Par 165 kilometrus garās distances uzvarētāju sprinta finišā kļuva «RusVelo» komandu pārstāvošais mājinieks, bet priekšā Smirnovam finišēja arī ukrainis Andrijs Kuļiks («Kolss»).

Vēl no Latvijas riteņbraucējiem lielajā grupā distanci noslēdza arī Māris Bogdanovičs («Alpha Baltic»/«Unitymarathons.com») un Armands Bēcis («Rietumu-Delfin»), kuri ieņēma attiecīgi 21. un 27.vietu.

Tāpat 82.vietu izcīnīja Ingus Eislers no «Alpha Baltic»/«Unitymarathons.com» komandas, kurš atpalika par septiņām sekundēm, viņa komandas biedrs Mārtiņš Savickis zaudēja 21 sekundi, ierindojoties 96.vietā, Andžs Flaksis no «Rietumu-Delfin» komandas atpalika par 43 sekundēm, kas deva 102.vietu, bet vēl divi «Alpha Baltic»/«Unitymarathons.com» sportisti Lauris Špillers un Kristaps Budenieks ieņēma attiecīgi 113. un 115.vietu.

Kā ziņots, pirms tam ceturtdien Smirnovs un Bogdanovičs izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu Maskavas mēra kausa izcīņas sacensībās (UCI kat.1.2).

Turpinājumā no 5. līdz 9.maijam notiks «Five rings of Moscow» daudzdienu sacīkstes.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]