24.09.2013. 16:59
Otrdien Ķīnā turpinājās "Tour of China II" (UCI 2.1) daudzdienu velobrauciens. 132,6 kilometru garajā otrajā posmā uzvarēja čehu sportists Alois Kankovskijs, bet labākais no latvieÅ¡iem bija Kristofers Rācenājs, izcÄ«not 10. vietu, informē  "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas pārstāve LÄ«ga Glāzere.

Ķīnā pilnā sparā turpinās ceturtais garākais velobrauciens pasaulē. Otrdien norisinājās daudzdienu velobrauciena "Tour of China II" otrais posms, kurā sportisti veica 132,6 kilometru garu distanci apļos. Uzvaru vējainos laika apstākļos notikuÅ¡ajās sacensÄ«bās izcÄ«nÄ«ja čehs Alois Kankovskijs, kurÅ¡ distanci veica 3 stundās 6 minÅ«tēs un 43 sekundēs. Otrais finiÅ¡a lÄ«niju šķērsoja itālis Giorgio Brambilla, bet treÅ¡ajā pozÄ«cijā ierindojās vēl viens itālis Andželo Furlans.

Veiksmīgas sacensības izvērtās "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējam Kristoferam Rācenājam, kurš finišēja peletona priekšgalā, izcīnot augsto desmito vietu. Lielajā grupā finišēja arī pārējie komandas riteņbraucēji. Reinis Andrijanovs ieņēma 21. vietu, Māris Bogdanovičs finišēja 26. pozīcijā, bet Kasparam Serģim un Indulim Bekmanim attiecīgi 57. un 103. vieta.

Velobrauciena kopvērtējumā vadÄ«bu saglabā pirmā posma uzvarētājs Daniels Klemme, bet "Alpha Baltic/Unitymarathons.com" komandas riteņbraucējs Kristofers Rācenājs paÅ¡laik ir septÄ«tajā vietā, no lÄ«dera atpaliekot par 8 sekundēm. Pārējie komandas riteņbraucēji kopvērtējumā ieņem šādās pozÄ«cijās: 24. Reinis Andrijanovs, 39. Kaspars SerÄ£is, 66. Indulis Bekmanis, 73. Māris Bogdanovičs.

"Tour of China II" velobrauciena ietvaros sportisti startēs vēl četros posmos, tūres noslēgums gaidāms nākam pirmdien, 30. septembrī.