21.05.2015. 22:38
Ieskrieties Jūrmalas pludmalē Majoros sāk Eiropas čempionāta ''Masters'' sērijas posms pludmales volejbols. Rīt ar trīs Latvijas pāru startēs pamatsacensības. Galvenajā laukumā divas reizes iespējas redzēt būs visus trīs spēcīgākos Latvijas duetus. Sākums jau pulksten 9:00.

Kvalifikācijā Latviju pārstāvēja vēl divi pāri - Armands Āboliņš / Haralds Regža un Toms Šmēdiņš / Viktors Koržeņevičs. Pirmajā mačā Āboliņš un Regža apspēlēja dāņus, taču pēc tam piekāpās beļģiem. Šmēdiņš un Koržeņevičs zaudēja jau kvalifikācijas pirmajā kārtā.

Uzreiz jāpiemin, ka šajā gadā spēles norisinās pēc klasiskās izspēles sistēmas - līdz divu setu kādas komandas uzvarai. Atcerēsimies, ka pagājušajā gadā ''Satellite'' līmeņa turnīrs norisinājās pēc eksperimentālā formāta, respektīvi, līdz kādas komandas uzvarai trīs setos. Komandas pamatturnīrā sadalītas astoņas grupās katrā pa trim duetiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas divas spēcīgākās komandas.

Sacensību galvenie favorīti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuriem gan turnīrā otrais numurs, jo pēc punktiem šosezon augstāk atrodas poļi Gžegožs Fijaleks un Mariušs Prudels, sacensības uzsāks B apakšgrupā. Pretiniekos mūsējiem Aleksandrs Kavaļenka un Aleksandrs Dzjadko (Batkrievija, 15.) un šveicieši Mats Kovāčs un Jonass Kīslings (18.).

Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs grupu sacensības uzsāks E grupā diezgan solīdā grupas sastāvā. Ar 21. numuru izliktajiem latviešiem pretī stāsies poļi Bartošs Losjaks un Pjotrs Kantors (5.), kā arī Austrijas pāris Tobiašs Vinters un Lorenss Petučniks (12.).

Vismaz uz papīra potenciāli diezgan labā grupā iekļuvuši ar 23. numuru izlikties Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns. Ar augstāko numuru G grupā izsēta Grieķijas komanda Georgioss Kocilianoss un Nikoss Zupanis (7.). Cīņā pretī stāsies arī Vācijas komanda Benets Poņevazs un Davids Poņevazs (10.).

Jāpiemin, ka rīt 12 spēles no galvenā laukuma varēsiet vērot Sportacentrs.com. Tiešraide no Jūrmalas startēs jau minūtes desmit pirms deviņiem.

Laiks Spēle
9:00 Samoilovs/Šmēdiņš - Kovāčs/Kīslings (Šveice)
10:40 Sorokins/Solovejs - Losjaks/Kantors (Polija)
11:30 Pļaviņš/Egleskalns - Kocilianoss/Zupanis (Grieķija)
14:00 Sorokins/Solovejs - Vinters/Petučniks
14:50 Pļaviņš/Egleskalns - Poņevazs/Poņevazs
15:40 Samoilovs/Šmēdiņš - Kavaļenka/DzjadkoLatvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties