20.11.2014. 11:07
21. novembrī Jelgavā (Dobeles ielā 62A) durvis vērs pasaules slavenā cīņu sporta kluba „Kamakura” Latvijas filiāle, kas piedāvās apgūt dažādas cīņu mākslas veidus – no boksa līdz pat brazīliešu džiu-džitsu. Kluba atvēršanas pasākumu apmeklēs vairākas Latvijas cīņu sporta zvaigznes, kā arī K-1 čempions Semijs Šīlts.

„KAMAKURA” ir globāla organizācija, kuras pirmsākumi meklējami 1970.gadā Hāgā, Nīderlandē, kad to dibināja trīs brāļi Gordo. Organizācijas mērķis ir saglabāt tradīcijas, cīņas garu un cīņas mākslas vērtības.

„Cīņas mākslu tradīciju kopšana ir bijusi svarīga visos laikos. Tā attīsta un pilnveido cilvēku gan fiziski, gan morāli,” stāsta sporta kluba „Kamakura-MMA” viens no dibinātājiem, MMA sporta aizsācējs Latvijā Edmunds Ķirsis.

„Pateicoties sporta kluba ilgajai pastāvēšanas pieredzei pasaulē, piedāvājam interesentiem apgūt dažādas sporta disciplīnas visaugstākajā kvalitātē. Pēc 21. novembra pieteikties aicinām gan bērnus, gan pieaugušos.”

„Kamakura-MMA” atklāšanu Jelgavā pagodinās vairākas pašmāju cīņu sporta zvaigznes kā Zaurs Džavadovs, Edgars Skrīvers, Artūrs Čerņavskis, Mareks Lavrinovičs, Pēvels Dolgovs u.c., kā arī pasaules slavenais holandiešu kikbokseris, prestižo turnīru „K-1 World Grand Prix” un „GLORY Heavyweight Grand Slam” čempions Semijs Šilts (Semmy Schilt), kurš aizvadījis arī dažas MMA cīņas zem pasaules varošo MMA organizāciju UFC un PRIDE karogiem.

Vēl starp viesiem būs arī viens no „Kamakura-MMA” dibinātājiem, karatē un jaukto cīņas mākslu meistars, titulētais holandietis Džerards Gordo, kurš pasaules MMA vēsturē iegājis kā cilvēks, kurš cīnījies par pirmo UFC čempiona jostu.

Pieteikties uz nodarbībām var pie Roberta Romanovska – kamakura-mma@inbox.lv. Sporta kluba „Kamakura-MMA” adrese – Dobeles iela 62A.

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties