07.02.2014. 23:45
Bijušais pasaules čempions boksā Brendons Rioss (31-2-1, 23KO) pārāk nepārdzīvo par pērnā gada nogalē piedzīvoto zaudējumu Menijam Pakjao (55-5-2, 38KO), jo uzskata, ka zaudēt vienam no pasaules labākajiem bokseriem nav negods. Tāpat Rioss atzinis, ka ļoti grib cīņu pret WBO čempionu svarā līdz 63.5 kilogramiem krievu Ruslanu Provodņikovu (23-2, 16KO).

"Zaudēju vienam no izcilajiem bokseriem. Žēl, ka neuzvarēju, taču tā man bija milzu pieredze. Biju ringā ar vienu no pasaules labākajiem bokseriem. Ne pārāk pārdzīvoju šajā sakarā," sacīja Rioss. "Pirmajā raundā es jutos abi, bet pēc otrā zaudēju kontroli. Viņa ātrums un precizitāte, kā arī sitieni ar kreiso roku iedzina mani stūrī. Apjuku, bet tiklīdz tu apjūc, tā zaudē cīņu. "

27 gadus vecais Rioss gan uzskata, ka vislabākās lietas viņam ir tikai priekšā un kā vienu no labākajiem pretiniekiem nākamajai cīņai viņš uzskata krievu Ruslanu Provodņikovu.

"Gribu, lai cīņa pret Provodņikovu notiktu. To grib visi. Tā būtu lieliska cīņa visiem boksa līdzjutējiem. Visu laiku saku par to savam menedžerim. Ruslans iziet ringā, lai cīnītos, un tas man patīk. Mēs abi esam cīnītāji."ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties