23.05.2015. 10:00
Ņujorkas «Rangers» ar 5:1 piektdien viesos uzvarēja Tampabejas «Lightning» Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences finālā un izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2.

Riks Nešs guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, un tika atzīts par spēles otro zvaigzni. Viņš atklāja rezultāta pirmā perioda beigās. Otrajā Stīvens Stamkoss panāca izlīdzinājumu, taču Kriss Kreiders un Kīts Jandls panāca jau 3:1, bet trešajā periodā ceturtos guva Martins Sanluī, bet piektos vēlreiz Nešs.

Par spēles pirmo zvaigzni atzina «Rangers» vārtsargu Henriku Lundkvistu, kurš atvairīja 38 no 39 metieniem. Zaudētājiem Bens Bišops atvairīja 19 no 24 metieniem.

«Lightning» sistēmā ir arī Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis.

Sērijas piektā spēle svētdien notiks Ņujorkā. Rietumu konferences finālsērijā ceturtā spēle sestdien notiks Čikāgā, kur vietējā «Blackhawks» sērijā līdz četrām uzvarām pret Anaheimas «Ducks» ir zaudētājos ar 1:2.

Konferenču čempiones sacentīsies Stenlija kausa izcīņas finālā.