13.03.2015. 17:25
"Red Bull" pilots Daniels Rikjardo jau F1 sezonas pirmajā posmā spiests pirmo reizi sezonā mainīt mašīnas motoru. Tikmēr Kevins Magnusens no "McLaren" uzņēmies atbildību par piektdienas treniņbraucienos Melburnā piedzīvoto avāriju.

Tieši šie abi piloti no vadošo F1 braucēju saimes varētu tikt nosaukti par piektdienas lielākajiem neveiksminiekiem, lai gan pagājušajā gadā viņiem Austrālijas posms izvērtās ļoti veiksmīgs, jo abi kāpa uz goda pjedestāla (vēlāk Rikjardo tika diskvalificēts).

Šoreiz Rikjardo bija spiests nomainīt motoru, lai gan visas sezonas laikā atļauts izmantot tikai četrus dzinējus, pirms braucējs saņem sodu.

"Par rītdienu nekādu uztraukumu nav," saka Rikjardo, kurš pilnībā izlaida otros treniņbraucienus. "Nebija vērts steigties, lai otrajā sesijā veiktu labākajā gadījumā piecus apļus. Galvenais bija parūpēties, lai rīt būtu iespējams nobraukt visus nepieciešamos apļus. Protams, būtu jauki piektdienā veikt lielāku distanci, tomēr nedēļas nogale tikai sākusies, tādēļ ir pāragri skumt. Rīt atkal viss būs kārtībā!"

Savukārt Magnusens otrajā sesijā kļūdījās bremzējot pirms sestā līkuma, izslīdēja un ietriecās riepu barjerā. Atpūtā esošā Fernando Alonso aizvietotājs pirmajā treniņā veica tikai septiņus apļus, bet otrajā - vien četrus.

"Trasē nekas tāds nebija, tā bija vienkārši mana vaina," stāsta dānis. "Es spiedu bremzes un "pazaudēju" mašīnas aizmuguri. Tas notika neīstajā brīdī, jo ātri tuvojās siena un nespēju neko saglābt. Tā bija pilota kļūda. Mūsu mašīnas vēl nav ātras, taču tās uzvedas labi un neesam tālu no optimālā balansējuma iegūšanas. Ja sacīkstē spēsim finišēt, šobrīd tiešām nevaru prognozēt, cik augstu."

Izmantotie resursi:motorsport.comGinijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties