13.03.2015. 08:39
Pirmās formulas (F-1) komandai «Red Bull» ir plāns, lai cīnītos pret pagājušajā sezonā dominējušo «Mercedes» vienību, uzsvēra austrāliešu pilots Daniels Rikjardo.

Jaunā F-1 sezona sākas jau šajā nedēļas nogalē ar posmu Austrālijā, bet par favorītiem joprojām tiek uzskatīti «Mercedes» piloti - pašreizējais pasaules čempions brits Lūiss Hamiltons un vācietis Niko Rosbergs.

Tikmēr Rikjardo kļuvis par «Red Bull» vadošo pilotu, jo uz «Ferrari» pārgājis četrkārtējais pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels.

«Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, šobrīd nepārprotami atrodamies labākā pozīcijā,» norādīja Rikjardo. «Uz pirmo posmu esam ieradušies ar krietni lielāku pārliecību un uzticamību formulai. Patiesībā mums svētdienas sacīkstēm ir plāns, lai pirmie ieraudzītu finiša karogu.»

Šī gada laikā, ko Rikjardo pavadījis pie «Red Bull» bolīda stūres, austrālietis ir manāmi uzlabojis savas iemaņas, uzskata pats braucējs.

«Pēdējā gada laikā progresējis esmu ne tikai es, bet arī komanda. Jūtu, ka esmu krietni izaudzis, kā arī man ir lielāka ietekme vienībā. Izskatās, ka šobrīd «Mercedes» ir priekšā pārējiem, taču redzēsim, kas notiks trasē. Cīņa solās būt spraiga starp mums, «Ferrari» un «Williams» komandām,» uzsvēra Rikjardo.

Pērn 25 gadus vecais Rikjardo tika pie trim uzvarām, bet pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 238 punktiem bija augstajā trešajā vietā, atpaliekot vien no abiem «Mercedes» braucējiem.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties