11.12.2014. 14:05
Austrālietis Daniels Rikjardo, kurš nu kļuvis par «Red Bull» komandas pirmo pilotu, vēlas nākamsezon cīnīties par Pirmās formulas (F-1) čempiona titulu.

Šogad Rikjardo debitēja «Red Bull» komandā, kad pārnāca no «Toro Rosso». 25 gadus vecajam austrālietim aizvadītajā sezonā izdevās izcīnīt trīs uzvaras, bet šobrīd viņš ir kļuvis par vienības pirmo pilotu, jo uz «Ferrari» pārcēlies četrkārtējais pasaules čempions vācietis Sebastjans Fetels.

«Domāju, nākamsezon varu pacīnīties par čempiona titulu,» izteicās Rikjardo. «Sezona ir gara, un tās laikā daudz kas var notikt, taču nepārprotami - varu cīnīties, ja man ir iespēja un laba tehnika. Jau šogad pierādīju, ka varu uzvarēt sacensībās, būt priekšā pārējiem un tikt galā ar spiedienu.»

Iepriekšējās sezonas laikā Rikjardo iekrāja 238 punktus, kopvērtējumā ierindojoties trešajā vietā - uzreiz aiz dominējošu sniegumu demonstrējušajiem «Mercedes» pilotiem brita Lūisa Hamiltona un vācieša Niko Rosberga.

Austrālietis lielā daļā posmu bija pārāks par savu titulēto komandas biedru Fetelu, kurš sezonas gaitā neizcīnīja nevienu uzvaru un iekrāja 167 punktus, kopvērtējumā paliekot piektajā vietā.

Nākamajā sezonā par Rikjardo komandas biedru kļūs talantīgais krievs Daņila Kvjats, kurš ieradies no «Red Bull» otrās vienības «Toro Rosso».

Nākamā F-1 sezona sāksies 2015.gada 15.martā.Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties