31.05.2015. 15:16

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Maratonā bija iespēja sevi pierādīt trīs distancēs - profesionālie sportisti sacentās 94,8 kilometrus garajā sporta distancē, amatieri 31,6 kilometru tautas braucienā, bet ģimenes piedalījās 15,8 kilometru garajā braucienā.

Profesionāļiem ātrākā dāmu konkurencē bija Elīna Sauka, bet vīriem triumfēja kuldīdznieks Krists Neilands. Uzvaru viņš izrāva tikai noslēdzošajā, bruģa posmā, kas veda cauri Vecrīgai.

 

Neilands "Dion" Sporta brauciena trasi, kurā dalībnieki veica 94,8 kilometrus, veica divās stundās 11 minūtēs un 24 sekundēs.

Viņš par četrām sekundēm pārspēja Viesturu Lukševicu no "Alpha Baltic-Maratoni.lv" komandas, bet trešais palika Lukševica komandas biedrs Mārtiņš Savickis, kurš uzvarētājam zaudēja 15 sekundes.

"Spices" Tautas velobraucienā, kurā dalībnieki veica 31,6 kilometrus, uzvarēja Linards Veide no "Rietumu-Delfin" komandas, aiz sevis atstājot Juri Mikulēnu un Sandiju Kļaviņu.

Rīgas velomaratons notika 32.reizi. Laika gaitā dalībnieku skaits no dažiem simtiem izaudzis līdz teju 4000 velomīļiem. Maratona rezultātus var apskatīt šeit.Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties