10.02.2015. 23:51
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta pēdējā mājas spēlē otrdien noslēdzošajās četrās minūtēs ielaida trīs vārtus, pārtraucot sešu panākumu sēriju.

Latvijas komanda ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:0, 1:4) piekāpās Habarovskas «Amurskije tigri» vienībai.

Spēles 46.minūtē Edmunds Augstkalns panāca izlīdzinājumu 1:1 un šāds rezultāts bija vēl trīs ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām. Tomēr nākamajās divās minūtēs rīdzinieki pamanījās savos vārtos ielaist trīs ripas. Pēdējā minūtē deficītu vismaz nedaudz samazināja Linards Mazurs-Mago, bet piekto ripu viesi jau ieraidīja tukšos vārtos.

Par labāko spēlētāju «Rīgas» komandā tika nosaukts Augstkalns.

Kā zināms, iepriekš šosezon Latvijas komanda nebija spējusi uzvarēt vairāk kā trīs spēlēs pēc kārtas, tomēr tagad bija svinējusi sešus panākumus.

Abas vienības iepriekš šajā sezonā bija tikušās vienu reizi, kad septembrī rīdzinieki izbraukumā uzvarēja ar 4:1.

Habarovskas klubs mačā ar «Rīgas» komandu pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Iepriekšējā nedēļā «Rīgas» komanda pavēstīja, ka pēc spēlētāja vēlmes pārtrauktas līgumsaistības ar uzbrucēju Artūru Ševčenko. Rīgas «Dinamo» sistēmā 20 gadus vecais Ševčenko spēlēja kopš 2011./12.gada sezonas, līdz šim 185 mačos MHL čempionātā gūstot 20 vārtus un veicot 29 rezultatīvas piespēles. Šosezon viņš 46 cīņās tika pie pieciem vārtiem un deviņām piespēlēm, kā arī negatīva lietderības koeficienta -7.

Kā zināms, regulārās sezonas noslēdzošās mājas spēļu sērijas pirmajā mačā rīdzinieki ar 4:2 pārspēja Stupino «Kapitan» hokejistus, pēc tam ar 4:3 uzvarēja Čehovas «Ruskije vitjazi», bet svētdien cīņas izskaņā ar 4:3 pieveica Južnosahaļinskas «Sahaļinskije akuli» vienību.

Noslēdzošās četras regulārā čempionāta spēles Latvijas komanda aizvadīs izbraukumā, šai spēļu sērijai sākoties sestdien, kad būs jātiekas ar Maskavas «Krasnaja armija» hokejistiem.

Ar 52 spēlēs izcīnītiem 74 punktiem «Rīga» Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem piekto vietu, turpinot cīņu par vietu izslēgšanas turnīrā. Tiesa, otrajā pozīcijā esošā Čehijas komanda Karlovi Vari «Energie» jau izstājusies no turnīra, bet turnīra oficiālajā mājaslapā tā no kopvērtējuma joprojām nav izslēgta.

Savukārt «Amurskije tigri» ar 46 punktiem 51 spēlē ir devītā starp Centra divīzijas komandām, arī turpinot cīņu par vietu izslēgšanas mačos.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933