07.09.2015. 20:56
Latvijas komanda «Rīga» pirmdien «Inbox.lv» hallē Piņķos piedzīvoja zaudējumu arī otrajā mačā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) jaunajā sezonā, ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpjoties Maskavas komandai «Spartak».

  • «Rīgas» komanda sesto MHL sezonu iesāk ar zaudējumu «bullīšos» 2015. g. 5. septembris

Abus vārtus viesu labā guva Valērijs Gurins.

Par labāko spēlētāju «Rīgas» komandā tika nosaukts vārtsargs Salvis Balandīns.

Sestdien rīdzinieki ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās citai Maskavas komandai «Krasnaja armija». Tikmēr «Spartak» vienībai šis bija jau otrais panākums pēc kārtas. Pirmajā duelī «Spartak» ar 9:2 sagrāva Baltkrievijas vienību Minskas «Dinamo-Raubiči».

Arī nākamās divas cīņas rīdzinieki aizvadīs savā laukumā, kad 14. un 16.septembrī spēkosies ar attiecīgi Južnosahaļinskas «Sahaļinskije akuli» un Habarovskas «Amurskije tigri», kurā spēlē latviešu izcelsmes aizsargs Zigurds Podziņš.

Šajā sezonā MHL spēlē 31 komanda no Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas un Kazahstānas. Visas komandas ir sadalītas divās konferencēs - Austrumu un Rietumu, kas tālāk iedalās divīzijās (kopā četras). Regulārajā čempionāta katra komanda spēlēs tikai ar savas konferences komandām (četras spēles ar katru savas divīzijas komandu un divas spēles ar savas konferences otras divīzijas komandām), kopā aizvadot 42 spēles (21 savā laukumā un 21 izbraukumā).

«Rīgas» komandu jau otro sezonu trenē Ronalds Ozoliņš, kuram palīdz Juris Opuļskis.

Iepriekšējās piecās sezonās «Rīgas» komanda spējusi sasniegt izslēgšanas turnīru. Pagājušajā sezonā Rietumu konferences izslēgšanas spēļu 1/16 fināla sērijā līdz trim uzvarām Latvijas komanda zaudēja visās trijās spēlēs un izstājās no turpmākās cīņas.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties