02.10.2016. 15:18
Latvijas komanda «Rīga» svētdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā turnīra mačā jau 19.sekundē guva vārtus, taču cieta kārtējo zaudējumu. «Rīga» ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās Maskavas «Krasnaja armija» vienībai.

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva Franks Razgals, kurš spēles rezultātu atklāja mača 19.sekundē. Otrā perioda vidū pusotras minūtes laikā Mihails Meščerjakovs guva divus vārtus, izvirzot vadībā jau pretiniekus. Trešajā trešdaļā mājinieki ielaida vēl divus vārtus, ciešot zaudējumu ar rezultātu 1:4.

«Rīga» piedzīvojusi zaudējumus visās desmit šosezon aizvadītās spēlēs.

Saistītie raksti

Abas komandas tikās arī sestdien, kad «Rīga» cieta zaudējumu ar 1:2.

Turpinājumā Latvijas vienība aizvadīs vēl sešas mājas spēles, pirmajā no tām otrdien uzņemot Maskavas «Kriļja sovetov» komandu.

Ar vienu punktu desmit spēlēs rīdzinieki joprojām ir vājākie visā līgā un Rietumu konferencē. Tikmēr «Krasnaja armija» ar 25 punktiem 12 cīņās ir Rietumu konferences trešajā pozīcijā.

«Rīgas» galvenais treneris šosezon ir Aleksandrs Ņiživijs, kurš iepriekš strādāja par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas «Dinamo» galvenā trenera palīgu. Tagad viņš samainījies vietām ar «Rīgas» iepriekšējo vadītāju Ronaldu Ozoliņu, kurš kļuvis par Normunda Sējēja asistentu «Dinamo».

Gatavojoties jaunajai Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonai, «Rīga» piedalījās pārbaudes turnīrā Čerepovecā, kur izcīnīja vienu uzvaru piecās spēlēs, bet kopējā vārtu attiecība šajā turnīrā Latvijas jaunajiem hokejistiem bija 6:26. Tikmēr vēl vienā pārbaudes cīņā savās mājās ar 2:0 tika uzveikta Sanktpēterburgas SKA-1946 komanda.

Savukārt augusta izskaņā «Rīga» piedalījās Pasaules kausa izcīņā jauniešu klubu komandām, kur piecās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un noslēgumā ierindojās piektajā vietā.

«Rīga» pagājušās sezonas MHL regulārajā čempionātā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu starp astoņām komandām, «play-off» turnīram nekvalificējoties.

Pirms tam piecas sezonas pēc kārtas «Rīgas» komanda spēja sasniegt izslēgšanas turnīru.

Jaunajā MHL sezonā līgā spēlē 31 komanda no Krievijas, Kazahstānas un Latvijas. Spēlējot vienīgi ar Rietumu konferences komandām, «Rīgas» hokejisti regulārajā čempionātā aizvadīs 56 spēles.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933