27.09.2015. 17:01
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien izbraukumā ar 6:5 (2:1, 2:2, 1:2, 1:0) pagarinājumā uzveica Krievijas U-18 izlases spēlētājus.

• HK «Rīga» sezonas pirmajā izbraukuma spēlē uzvar MVD vienību 2015. g. 20. septembris

Ar diviem vārtiem rīdzinieku labā izcēlās Frenks Razgals.

Mača rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad precīzi bija mājinieki, tomēr dažas minūtes vēlāk «Rīga» 14 sekunžu laikā panāca pārsvaru sev, precīziem esot Razgalam un Artūram Bušam. Otrās trešdaļas sākumā Kirils Galoha jau nodrošināja viesiem divu vārtu pārsvaru, tomēr pēc četrām minūtēm mājinieki deficītu samazināja līdz vieniem vārtiem (2:3).

Tāpat komandas vārtu guvumiem apmainījās arī trešdaļas nogalē, Latvijas vienības labā vārtus atkal gūstot Razgalam. Turpinājumā jau trešā perioda 16 sekundē Oļegs Šišļaņņikovs «Rīgas» komandai nodrošināja divu vārtu pārsvaru (4:2), tomēr nedaudz vairāk kā piecas minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki vienus vārtus atguva. Tiesa, ar to Krievijas U-18 izlases ofensīva nebeidzās, un divas minūtes vēlāk viņi mača rezultātu izlīdzināja.

Atlikušajā spēles pamatlaikā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās un vienībām bija jāaizvada papildlaiks, kura ceturtajā minūtē uzvaru viesiem nodrošināja Kristaps Zīle.

Sezonas pirmo izbraukumu rīdzinieki sāka tieši pirms nedēļas, kad ar 4:2 pieveica Balašihas MVD vienību, bet otrdien salūza trešajā trešdaļā un ar rezultātu 2:5 piekāpās Čehovas «Ruskije vitjazi» spēlētājiem.

Savā pirmajā izbraukuma sērijā «Rīga» hokejisti divu ar pusi nedēļu laikā aizvadīs septiņas spēles. Turpinājumā rīdzinieki piektdien un sestdien viesosies pie Sanktpēterburgas «Dinamo».

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā «Rīga» ar 12 punktiem septiņās spēlēs ieņem trešo vietu, bet U-18 izlase ar 13 punktiem atrodas Centra divīzijas piektajā pozīcijā.