24.12.2013. 17:40

• HK «Rīga» viesos pārspēj Mitišču «Atlanti» hokejistus 2013. g. 5. decembris

Spēles devītajā minūtē mājiniekus vairākumā vadībā izvirzīja Artūrs Kuzmenkovs, kuram precīzi piespēlēja Edgars Siksna un Kārlis Ozoliņš, bet līdz pirmās trešdaļas beigām viesi prata panākt 3:1 savā labā. Otrās trešdaļas vidū «Ruskije vitjazi» guva vēl vienus vārtus, bet drīz pēc tam 2:4 panāca Kirils Galoha, kuram piespēli veica Rodrigo Ābols.

Noslēdzošo trešdaļu rīdzinieki uzsāka ar divu vārtu deficītu, tomēr līdz tās vidum nonāca iedzinējos ar 2:6. Atlikušajā laikā cīņa par uzvaru vairs nenoritēja, bet gala rezultātu spēles pēdējā minūtē panāca Galoha, kuram precīzi piespēlēja Rūdolfs Maslovskis un Kuzmenkovs.

Pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem otrās trešdaļas 14.minūtē Nilu Grīnfogelu «Rīgas» komandas vārtos nomainīja Kristiāns Čopejs, kuram šī bija debija MHL līmenī. Savukārt pēc Čopeja otrās ielaistās ripas trešās trešdaļas ceturtajā minūtē laukuma saimnieku vārtos atgriezās Grīnfogels.

Mača izskaņā cīņa uz ilgu laiku tika apturēta, jo ledus halles personāls mainīja pārsisto aizsargstiklu.

Tikmēr neviens no brāļiem Podziņiem šī mača statistikā neizcēlās.

Trešdien komandas tiksies atkārtoti.

Pagājušajā nedēļā 11 no «Rīgas» komandas spēlētājiem un galvenais treneris Leonīds Tambijevs Latvijas U-20 izlases rindās startēja pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā, kuru vienība noslēdza otrajā vietā, netiekot pie vienīgās ceļazīmes uz augstāko divīziju.

Decembrī četrās aizvadītajās spēlēs rīdzinieki uzvaras un zaudējumus dalījuši uz pusēm. Identiska uzvaru un zaudējumu attiecība decembrī ir arī «Ruskije vitjazi» komandai.

Šajā sezonā 18 gadus vecais H.Podziņš 25 spēlēs veicis piecas rezultatīvas piespēles, savukārt gadu jaunākais brālis Zigurds tikpat mačos guvis divus vārtus.

Šīs sezonas 35 spēlēs «Rīgas» vienība piedzīvojusi deviņus zaudējumus pamatlaikā. «Rīgas» komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas «Patriot». Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik «Rīgas» komanda ar 72 punktiem 35 spēlēs joprojām ieņem ceturto vietu, bet «Ruskije vitjazi» atrodas divas pozīcijas zemāk - 35 mačos komanda iekrājusi 66 punktus.

Pēc «Patriot» komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā «Rīgas» komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču «Atlanti» komandai.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430