03.12.2012. 23:54
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Sanktpēterburgas «Serebrjanije ļvi» komandu.

Vienīgos vārtus ar pēcspēles metienu guva Dāvis Straupe, bet Kristers Gudļevskis aizvadīja «sauso» spēli.

Pretēji abu komandu iepriekšējai cīņai svētdien, šoreiz pārsvars piederēja rīdziniekiem, kas īpaši izteikts bija pēdējā trešdaļā. Tomēr vārti pirmajās 60 minūtēs tā arī netika gūti, kaut lieliska iespēja rīdziniekiem bija pat vēl pašā pēdējā sekundē - ar noteikumu pārkāpumu izgājienā tika apturēts Georgs Golovkovs un tika nozīmēts «bullītis», tomēr viņam neizdevās kļūt par varoni.

Arī pagarinājumā rezultāts nemainījās, tāpēc nācās aizvadīt pēcspēles metienu sēriju. Rīdzinieku rindās vienīgo reizi precīzs bija Dāvis Straupe, bet vārtsargs Kristers Gudļevskis atvairīja ne tikai visus metienus pamatlaikā un pagarinājumā, bet arī «bullīšu» sērijā. Šī viņam bija pirmā «sausā» spēle šosezon.

Svētdien abas komandas aizvadīja pirmo savstarpējo spēli, kad pārāki ar 2:1 bija viesi.

Abas komandas savā starpā tikās arī pirms mēneša Sanktpēterburgā, rīdziniekiem ciešot zaudējumus ar 0:5 un 1:3.

Turpinājumā Latvijas klubu šonedēļ savā laukumā vēl gaida gada pēdējās divas spēles savā laukumā pret Jaroslavļas «Loko» hokejistiem.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Rīga» ar 54 punktiem 38 spēlēs atguva devīto vietu un no labāko astotnieka, kas sezonas izskaņā ļautu piedalīties izslēgšanas mačos, vairs atpaliek vien par vienu punktu. Savukārt «Serebrjanije ļvi» ar 61 punktu ieņem piekto vietu konferencē.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650