08.01.2016. 16:48
Rīgas «Dinamo» jauniešu hokeja komanda «Rīga» piektdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzveica Rietumu konferences un visas līgas līdervienību Jaroslavļas «Loko», izcīnot septīto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs.

«Rīgas» komandas labā vārtus guva Kirils Galoha un Pauls Svars, savukārt vārtus sargāja Gustavs Dāvis Grigals, kurš atvairīja visus 40 pretinieku metienus, kamēr rīdzinieki pa pretinieku vārtiem meta vien 11 reizes.

Galoha pirmā perioda septītajā minūtē skaitliskajā vairākumā izvirzīja rīdziniekus vadībā, savukārt Svars viesu komandas pārsvaru dubultoja mača 46.minūtē.

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā «Rīga» ar 37 punktiem 28 spēlēs joprojām ieņem sesto vietu starp astoņām komandām, tomēr pirmais četrinieks ir 13 punktu attālumā.

Savukārt «Loko» šosezon 28 spēlēs izcīnījusi 21 uzvaru un ar 65 punktiem ir ne tikai Ziemeļrietumu divīzijas un Rietumu konferences, bet arī visas līgas līdere.

Latvijas klubs sācis četru izbraukuma spēļu sēriju. Sestdien rīdzinieki vēlreiz tiksies ar «Loko», bet 12. un 13.janvārī būs jāspēlē pret Čerepovecas «Almaz».

Šajā sezonā MHL spēlē 31 komanda no Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas un Kazahstānas. Visas komandas ir sadalītas divās konferencēs - Austrumu un Rietumu, kas tālāk iedalās divīzijās (kopā četras). Regulārajā čempionātā katra komanda spēlēs tikai ar savas konferences komandām (četras spēles ar katru savas divīzijas komandu un divas spēles ar savas konferences otras divīzijas komandām), kopā aizvadot 42 spēles (21 savā laukumā un 21 izbraukumā). Izslēgšanas turnīram kvalificēsies četras divīzijas spēcīgākās vienības.

«Rīgas» komandu jau otro sezonu trenē Ronalds Ozoliņš, kuram palīdz Juris Opuļskis.

Iepriekšējās piecās sezonās «Rīgas» komanda spējusi sasniegt izslēgšanas turnīru. Pagājušajā sezonā Rietumu konferences izslēgšanas spēļu 1/16 fināla sērijā līdz trim uzvarām Latvijas komanda zaudēja visās trijās spēlēs un izstājās no turpmākās cīņas.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa