28.01.2014. 21:07

• HK «Rīga» cieš zaudējumu pret Podziņu pārstāvēto Čehovas «Ruskije vitjazi» 2014. g. 25. janvāris

Spēles sākumā «Kapitan» komandu vadībā izvirzīja Pjotrs Pirogovs, bet izlīdzinājumu viesi panāca vien 34.minūtē, kad izcēlās Nikolajs Jeļisejevs.

Trešās trešdaļas pirmajās četrās minūtēs precīzi bija arī «Rīgas» spēlētāji Kārlis Ozoliņš un Rinalds Rosinskis, jau iegūstot divu vārtu pārsvaru. Vienus vārtus vēl mājinieki atguva, tomēr Latvijas vienība ne tikai noturēja smagu panākumu, bet septiņas sekundes pirms cīņas beigām punktu mačam ar vēl vieniem vārtiem pielika Jeļisejevs.

Līdz ar to «Rīgas» hokejisti pārtrauca trīs zaudējumu sēriju.

Iepriekšējās divās izbraukuma spēlēs «Rīgas» hokejisti Čehovā piedzīvoja zaudējumu pret Latvijas uzbrucēja Haralda Podziņa un aizsarga Zigurda Podziņa pārstāvēto Čehovas «Ruskije vitjazi» vienību. Abās cīņās tika piedzīvota minimāla neveiksme ar rezultātu 1:2 un 0:1, tomēr, par spīti neveiksmēm, Latvijas komanda jau nodrošinājusi sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Nākamajā nedēļā Rīgas klubs aizvadīs vēl divas izbraukuma spēles, sacenšoties ar Sanktpēterburgas «Dinamo» vienību, ko pārstāv Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs.

Šīs sezonas 45 spēlēs «Rīgas» vienība piedzīvojusi 14 zaudējumus pamatlaikā. «Rīgas» komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas «Patriot». Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik «Rīgas» komanda ar 87 punktiem ieņem piekto vietu, bet «Kapitan» ar 43 mačos izcīnītiem 26 punktiem atrodas pēdējā, 19.vietā.

Pēc «Patriot» komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā «Rīgas» komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču «Atlanti» komandai.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801