10.01.2015. 20:18
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā sestdien izbraukumā ar 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās savas divīzijas vicelīderei Karlovi Vari «Energie» no Čehijas.

• «Rīgas» hokejisti piekāpjas savas divīzijas vicelīderei «Energie» vakar

Čehijas komanda rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē, kad vārtus guva Sebastjans Gorčiks. Tiesa, 16.minūtē Mārtiņš Dzierkals panāca līdzsvaru uz tablo, taču otrā perioda sākumā vēl vienu ripu rīdzinieku vārtos raidīja Gorčiks.

Savukārt noslēdzošajā periodā trešos vārtus mājinieku labā guva Martins Osmiks, bet «Rīgas» vienībai pamatlaika izskaņā vārtsarga Salvja Balandīna nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nepalīdzēja.

Rīgas komandas hokejisti joprojām jaunajā gadā cīnās bez uzvarām.

Vienības savā starpā tikās jau piektdien, kad uzvaru ar 4:2 izcīnīja «Energie».

Abas komandas iepriekš savā starpā divreiz tikās oktobrī Latvijā, kad uzvaras tika dalītas uz pusēm.

«Rīgas» komanda pēdējās septiņās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Iepriekš pirmdien un otrdien rīdzinieki ar 1:8 un 0:2 izbraukumā zaudēja savas divīzijas pastarītei Sanktpēterburgas «Serebrjanije ļvi». Izbraukuma sērijas noslēgumā komanda nākamās nedēļas sākumā tiksies ar Zalcburgas «Red Bull» no Austrijas.

Ar 42 spēlēs izcīnītiem 53 punktiem «Rīga» Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņem septīto vietu desmit komandu konkurencē, bet «Energie» ar 86 punktiem 40 cīņās ir otrā.