27.08.2013. 20:29

Uzvaru ar rezultātu 3:2 pagarinājumā izcīnīja Kazaņas «Ak Bars» komanda.

Treneri šodien vārtos izvēlējās likt Jakubu Sedlačeku, kurš pirmajā mačā palika rezervē. Tikmēr viesiem vārtos Emīls Garilovs. «Dinamo» spēlei pieteikuši astoņus aizsargus un 12 uzbrucējus.

Jau spēles sākumā divas minūtes saņēma Andris Džeriņš un viesi mājinieku zonā vairākumā nodemonstrēja savu meistarību, kā jāizspēlē vairākums, taču līdz gūtiem vārtiem pietrūka pavisam nedaudz - ripu no vārtu līnijas «notīrīja» aizsargi.

Perioda 8. minūtē tika gūti pirmie vārti, kad rezultātu atklāja «Latvian rising star» Miks Indrašis. Pēc Kaila Vilsona reida uz vārtiem, Indrašis bija pirmais pie vārtsarga atsistās ripas un raidīja to vārtos.

13. minūtē pēc Rodrigo Laviņa metiena atsisto ripu savāca Juris Upītis un panāca 2:0. Turpinājumā no zaudētiem vārtiem mājiniekus vairākkārt glāba Sedlačeks, ļaujot laukuma saimniekiem periodu noslēgt ar divu vārtu pārsvaru.

Otrās trešdaļas 4. minūtē arī viesi tika pie vārtu guvuma - Sedlačeku pārspēja Vasīlijs Tokranovs, bet pēc neilga laika sekoja 2:2, kad Sedlačekam virs pleca ripu vārtos raidīja Deniss Golubevs. Perioda vidū 5+20 par bloķēšanu nopelnīja Stepans Zakharčuks un mājinieki ieguva lielo skaitlisko pārsvaru. Laukuma saimnieki vārtus neguva, bet perioda izskaņā mazākumā nokļuva «Dinamo», taču arī viesiem neizdevās izvirzīties vadībā.

Trešā perioda sākumā «Ak Bars» īsā laikā saņēma divus noraidījumus un «rīdzinieki» nokļuva vairākumā, taču skaitlisko pārsvaru realizēt neizdevās. Perioda 7. minūtē lieliska izdevība gūt trešos vārtus bija Gintam Meijam, taču Garilovs ripu no tuvas distances tvēra. 13. minūtē divu minūšu noraidījumu saņēma mājinieki, bet viesi to nerealizēja un sākās perioda pēdējās sešas minūtes. Iespēja panākt neizšķirtu bija pēdējā minūtē, kad Meija un Vilsons nokļuva labās pozīcijās, taču rezultāts nemainījās.

Pagarinājumā tika nospēlētas četras minūtes un komandas bija tuvu pēcspēles metieniem, bet Georgija Pujaca rupja kļūda savā zonā atnesa zaudētus vārtus. Tims Stepltons «nozaga» aizsargam ripu un atnesa savai komandai uzvaru.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601